Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Tudnatok utbaigazitani nyelvta...

Tudnatok utbaigazitani nyelvtanulassal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Mikent lehet letenni egy nyelvvizsgat?

Mennyi ido lenne az alapoktol kezdve?

Mennyi ido lenne az, hogy pl. kulfoldon tudjak munkat vallalni, mert ban mar olyan nyelvismeretem?

Nyelvvizsga vagy csak egy sima tanfolyam, mi mennyi idot vesz igenybe ugymond?

Tavasszal szeretnek kimenni dolgozni, hogyan tudnek nyelvet tanulni vagy mi az amit ennyi ido alatt meg tudnek tanulni? Merre induljak el? Koszonom szepem



2023. szept. 21. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Először is azt kellene eldönteni milyen nyelvet akarsz tanulni.

Német? Angol?

Hova készülsz ki?

Nyelvtanulás több éves folyamat. Ha semmit nem tudsz az adott nyelven akkor tavaszra csak egy gyenge alapszint jöhet össze. De sok helyre az is elég. Persze úgy ha a közvetítő elintéz helyetted mindent. Egyedül nem fogsz tudni nekivágni ha nincsenek ismerőseid akik beszerveznek.


A nyelvvizsgát felejtsd el egy B1 nyelvvizsga hosszú évek tanulása után tervezhető.

Nyelvtanfolyamokat keress a környékeden. Kezdj az adott nyelven olvasni, videókat filmeket nézni stb.

2023. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen.

Angol nyelvet szeretnek tanulni, ausztia felszolgalo munka vagy kimegyek a testveremhez Londonba.

Talaltam egy iskolat ahol van lehetoseg ingyenes probaorat venni, ez egy gepi tanulasi technika.

Nyilvan mindenkinel mas hogy milyen gyorsan tanul, de itt eleg rovidtavu hatarido van megszabva, de elmondasuk szerint meg kell nezni hogy az adott egyen mennyire fogekony.

[link]

Olvasgattam es eddig ez az egy amit talaltam :)

2023. szept. 21. 17:44
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos csak a 10 osztalyom vsn meg, igy annyi nyelvtudassal rendelkezem amit ott el tudtam sajatitani, ennek is mar 12 eve.
2023. szept. 21. 17:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szó nincs itt hosszú évekről, ez valami humorzsák berci lehet. Egy B2 nyelvvizsga az átlagosan 2 tanévnyi tanfolyamozást jelent (átlag tanfolyammal, heti kétszer 2-3 óra, meg otthoni felkészülés), persze az átlag az csak az átlag. Vannak a nyelvtanuláshoz különösen tehetségtelen emberek.
2023. szept. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!