Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Meg lehet tanulni arab nyelven...

Meg lehet tanulni arab nyelven beszélni?

Figyelt kérdés

Nemrégiben ötlött fel bennem, hogy meg szeretnék tanulni arab nyelven valamennyire. Az angol és az olasz mellé szeretnék még egy nyelvet és egyedül az arab érdekel (felmenők miatt) annyira, hogy belekezdjek.

Érdemes volna szerintetek belekezdeni munka mellett, vagy felesleges a nehézsége miatt? (Egyébként szír, libanoni nyelvjáráson gondolkodtam, bár nem tudom hazai tanulás szempontjából van-e ennek jelentősége).



febr. 16. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Sok millió arab meg tudja tanulni, így valószínűleg te is. Ha érdekel, vágj bele, aztán meglátod, hogyan boldogulsz.
febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Olyan nyelvet tanulj, amiből hasznod is származik.
febr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Fideszül?
febr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az angol megvan már, nyugodtan tanulhatsz arabul. De gondolj bele, hogy tud-e rá napi fél órát szánni!
febr. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem félsz a kiejtéstől, akkor érdemes.
febr. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meg lehet tanulni.
febr. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sztem sok jelentősége nincs, h melyik dialektust tanulod, pláne ha itthon vagy. Menj rá az MSA-ra, az a biztos. Azzal megérted az Aljazeerát, meg a többi arab médiát is. Olvasni meg megint tudni fogsz.
márc. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kha fil wa esh shuwa, shuqr pyar ho!
ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!