Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » És TE tudsz helyesen írni?

És TE tudsz helyesen írni?

Figyelt kérdés

Vajon miért van, hogy az emberek nagy része olyan súlyos helyesírási hibákat vét válaszírás közben, hogy néha inkább kilépek az aktuális oldalról, mintsem folytassam az olvasgatást?

Normális ez?

Nem szégyellik magukat az illetők?

Vagy ez valami virtus?

Engem bosszant!


2010. dec. 12. 19:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nem hibás, csak egy kicsit pongyola.
2010. dec. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ha annyira rossz a helyesírása,hogy a szövegértést jelentősen hátráltatja,akkor idegesít,amúgy nem érdekel ki ír helyesen,ki nem,ez az oldal nem nyelvtanóra sztem.
2010. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Még a magyar tanárok is képesek rosszul írni dolgokat, gépen meg elképzelhető hogy éppen félre nyúlt vagy véletlenül egyszerre 2 gombot nyomott le, néha velem is elő fordul, legtöbbször akkor amikor nagyon gyorsan írok.
2010. dec. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek van bekapcsolva a helyesírás ellenőrző a gépén(nekem sem pl), szóval nem csoda, ha előfordulnak hibák...amennyire mostanában csökken a tanítás színvonala...a gyerekek már chaten és sms-ben tanulnak meg írni, nem a vonalas füzetben.
2010. dec. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Engem az szokott még nagyon zavarni, hogy az illető nem megköszöni, hanem elkezd veszekedni inkább. Jobban esne, ha megköszönné, mert észrevettem egy hibáját, én mg szoktam köszönni.

Volt egy felhasználó, aki egyáltalán nem használt vesszőt, figyelmeztettem, hogy nem értem, mit akar, erre írt nekem privátot, ugyanúgy, vessző nélkül, és még egyszer leírta, amit már előtte sem értettem.

2010. dec. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!