Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ezt a mondatot le tudná nekem...

Ezt a mondatot le tudná nekem vki forditani? St Bernard mistaken for bank robber has last meal before being put down.

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
A bernáthegyi kutya, akit (korábban) bankrablónak véltek, elfogyasztja utolsó étkezését, mielőtt elaltatják. :(
2011. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hálás köszönet!
2011. jún. 28. 18:54
 3/7 A kérdező kommentje:

Believing there was a robbery taking place, staff put the shutters down and locked everyone inside until realising it was over-friendly Arthur.

még ezt lécci, vki?

2011. jún. 28. 19:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel azt gondolták, hogy rablás történt, a személyzet lehúzta a redőnyöket, és mindenit bezárt, míg nem rájötte, hogy csak a túl barátságos Arthur volt az.
2011. jún. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Bocs, de az alany (eredetiben St Bernard), valóban egy bernáthegyi _kutya_ lenne??? :O


St Bernard = Szent Bernát, nem ő róla lenne inkább szó?

2011. jún. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, igen, biztosan kutyáról van szó, a kutyafajta neve angolul azonos a szentével. [link]


Amúgy ha nem ismered Arthur történetét, szegény kutyáét, akiről szó van, érdemes elolvasni, szomorú, de megható, néhány hónappal ezelőtt halt meg. :( Például itt: [link]

2011. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocccccs, ezt most nagyon benéztem...és a részletesebb szövegkörnyezet miatt mégsem 100% egyértelmű, hogy melyik a helyes. De elolvasva a történetét, már értem. Bocsánat!


Ugyanakkor ez is jól mutatja, mennyire fontos a szövegkörnyezet, illetve az aktuális történések ismerete... :)


A történet valóban szomorú, megható.

2011. jún. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!