Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hoffmann Rózsa tud egyáltalán...

Hoffmann Rózsa tud egyáltalán angolul?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Francia és talán orosz szakos, úgy tudom...
2011. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha nem tud angolul, mégis mire alapozza, hogy olyan könnyű megtanulni???
2011. aug. 18. 21:23
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a nő azt se tudja szerintem, hogy fiú-e vagy lány...Nem tudom, hogy aki egyáltalán nem tud angolul, hogy áll neki netről tanulni, mert magyarul nem sok jó anyag van fenn. Ha középszinten van valaki, akkor már tudja tanulni netről is, de csak angolul van fenn a legtöbb dolog. (anyanyelvű fórumok stb.). Ugyanez igazi a többi nyelvre is, pl. olaszhoz, franciához is a legtöbb anyag angolul van. Elengedhetetlen az angol tudás...Meg ez, hogy 1-2 tankönyvből lehet majd tanítani, ez is vicc...majd kiválasztják a legsz*rabbakat körülbelül...
2011. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendes kontroll nélkül sehogy se fog menni. Csoportban nem mindenki tud tanulni, én sem. 15 év kínlódás után kipróbáltam, és kiderült, hogy magántanárral sokkal jobban járok. A fejlődés pár hónap alatt exponenciális, bekattant. Azóta eredeti irodalmat olvasok.
2011. aug. 18. 23:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Nos, én szívesen venném, ha Rózsika leülne és egyedül, önállóan megtanulná _valóban helyesen_ az angol nyelvet. Vagy ha maga nem képes rá, akkor ne várja el ugyanazt másoktól se...


Egyébként nem értem, miért tanítják az írást és olvasást iskolai keretek között, hiszen a modern technika korában már mindenkinek ott a lehetőség, hogy otthon megtanuljon írni, olvasni, ráadásul anyanyelvi környezet veszi körül itthon, Magyarországon... ellentétben az angol nyelvvel...


Egyébként meg lehet, így akar magának munkahelyet biztosítani, leváltását követő időszakra - franciából pl. :D

2011. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Előrelátó spiné. A szemöldökös bácsi se különb.


És a kedves gombnyomogató elv és elvtelen társai ama nagy nagy kupolás kuplerájban már mindannyian tudnak angolul?

2011. aug. 19. 14:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Vagy valakinek az anyja, lánya, rokona, ismerőse stb. olasz-/francia- vagy spanyoltanár és nincs munkája...

Vagy valakiének lehet nem megy a nyelviskolája és majd így odamennek angolt tanulni, ha nem az iskolában tanulnak..

2011. aug. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azt továbbra sem értem, hogy a 40 éven fölül megkezdett felsőfokú okításnál miért nem kell semmilyen nyelvvizsga a diploma kiadásához. Ha volt esze a diplomáig eljutni, akkor a nyelvvizsgához is legyen ugyanúgy. Nálunk a diplomaátvevők 90%-a 40 fölötti volt, a többiek csak abszolutóriumosok lettek. Mi is munka mellett tanultunk ugyanúgy. Hol itt az esélyegyenlőség?!!!
2011. aug. 19. 19:08
 9/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kitalálták, hogy ott húzzák meg a határt, mert a mai negyven pluszosoknak még annyi nyelvoktatás se volt, mint manapság. Negyven plusz felett ezen kívül már munka mellett végzi, így valakinek aki annyit tud oroszul a szocik nyelvoktatásának köszönhetően, hogy elmond egy mondókát a reggeli torna mellé, meg jelenti a hiányzókat elég érdekes lenne nyelvvizsgát szerezni. Azért manapság már általánostól kezdve oktatják meg érettségi is van belőle..
2011. szept. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!