Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Megtanulható az angol nyelv...

Megtanulható az angol nyelv egy év alatt?

Figyelt kérdés

Minimális, ill általánosan megértek elég sok mindent, de beszélni nem tudok angolul, viszont érettségit szeretnék idén.

Megvalósítható ez?


2011. szept. 18. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Megvalósítható, de akkor nagyon komolyan kell csinálnod.
2011. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
attól függ mennyi időd van, de nyelvi évfolyamosok közül sokan tesznek nyelvvizsgát egy év után. Egyébként NEM valósítható meg. >.<
2011. szept. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Akkor egy évig folyamatosan kell vele foglalkoznod. Angolul nézz filmeket, hallgass hangoskönyveket utazás közben, mindennap tanulj valamennyit. Egyébként nem fog menni.
2011. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad múlik. Én azt mondom, hogy igazán egy nyár alatt tanultam meg angolul, de csak azzal foglalkoztam, jártam órákra, itthon csak angol filmeket néztm, minden egyes szót kiszótáraztam amit nem ismertem. Pár hét alatt már angolul gondolkoztam/álmodtam.
2011. szept. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Teljesen angolul kell működnöd egy évig, angolul gondolkodni, álmodni stb. És akkor van esélyed. Plusz amit a többiek mondtak, filmnézés, zenehallgatás, minden angolul. Esetleg keress chatpartnereket, olvass újságot a neten agolul, ilyenek...
2011. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

THX mindenki, rajta leszek a dolgon :)


Májusban találkozunk :P

2011. szept. 21. 07:38
 7/7 anonim válasza:
Hát szerintem csak akkor fog menni, ha egy évre olyan területen töltesz, ahol anyanyelvi szinten angolul beszélnek.
2011. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!