Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » SPANYOLOSOK! Egy kis fogalmazá...

SPANYOLOSOK! Egy kis fogalmazást kell írnom hogy én hogy szoktam vásárolgatni. Nem nagyon megy. Hogyan kéne megcsinálnom?

Figyelt kérdés

nem szeretek vásárolni, sőt utálok. Általában megbánom azokat a ruhákat, amiken hosszú ideig gondolkodom, hogy megvegyem-e. Nem szeretek pénzt költeni. Viszont kirakatokat nézegetni nagyon szeretek. Aréna plázá a kedvenc helyem , ha ruhákról van szó. ott az összes boltomat megtalálom. Nagyon ritkán megyek el egyedül vásárolni, mert döntésképtelen vagyok.



ezeket tudtam nagyjából lefordítani, de nem hiszem hogy jók :S

detesto comprar

En general me arrepento de la ropa lo que compro.

Me gusta mirar las escaparates de ropa.


Valaki tudna segíteni? :S

FELPONTOZOK!


2011. okt. 1. 14:15
 1/2 A kérdező kommentje:
*aréna pláza
2011. okt. 1. 14:16
 2/2 A kérdező kommentje:

no me gusta comprar, incluso.. detesto comprar ropa. En general me arrepento de las ropas, los que penso , que compro .

no quiero despendo (despender) dinero para ropa. del otro lado me gusta mirar los escaparates y después se meten en un cafetería. mi favorito lugares es plaza de aréna, si (ruhákról van izó ), aquí encontró mis todos tiendas, que quiero.

mucho rara vez ír solo comprar , porque (döntésképtelen vagyok)


ezt alkottam azóta.

szerintetek jó?

2011. okt. 1. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!