Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent magyarul ez a...

Mit jelent magyarul ez a mondat:"I nub you"?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a nub lehet noob is, de ha ezt a jelentését alkalmazzák akkor ennek a mondatnak van értelme? Szöveg környezet nem volt vagyis csak japánul. Ezen a képen van: [link]

Közben nézem a képfeltöltés oldalának is ez a neve noob.hu XD


2011. okt. 2. 01:47
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Az a tárhely akkor meg volt már, mikor még meg se születtél. Köze nincs ehhez a képhez.
2011. okt. 2. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

http://www.youtube.com/watch?v=gtvuQ--z1b0

Nem tudom, ez segít-e. :D

Most valahogy nincs hangulatom hozzá, hogy végignézzem. :P

2011. okt. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ezio_auditore-nak Ne nézz már hülyének. Tudom hogy nincs köze hozzá mivel én tettem fel a képet hogy megosszam itt, hogy tudjátok a szövegkörnyezetet, mivel általában sokat számít, és mivel nem volt szöveg környezet csak kép ezért linkeltem be az általam feltöltött képet. Amint látod a kérdést a végén csak megjegyzésként fűztem hozzá hogy véletlen pont azt a képfeltöltő oldalt használom aminek az a neve. A kérdés az hogy ez a mondat "I nub you" mit jelent? semmi köze nem volt a weboldalhoz.
2011. okt. 2. 22:40
 5/7 A kérdező kommentje:
12:43-nak magát a szót ismerem, csak ezt a mondatot nem értem. konkrétan ennek a mondatnak a jelentése érdekelne.
2011. okt. 2. 22:43
 6/7 anonim válasza:
A "to nub" ige jelentése valami olyasmi, hogy meglök. Ahogy nézem, ez valami ferdítése akar lenni az "I love you" mondatnak, tehát szeretlek helyett meglöklek, vagy fellöklek.
2011. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na köszönöm:) ( 20:08-nek)
2011. okt. 7. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!