Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Melyik nyelv a könnyebb a 3...

Melyik nyelv a könnyebb a 3 közül?

Figyelt kérdés
Francia, olasz vagy német?
2011. okt. 8. 17:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Olasz, egyértelműen.
2011. okt. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tényleg az olasz, viszont a három közül a legkevésbé hazsnos.
2011. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is az olasz.
2011. okt. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én olaszt tanulok, és szerintem nagyon könnyű, meg hát mások is ezt mondják. A kiejtés pofonegyszerű, egy-két szabályt megtanulsz és minden megy, mint a karikacsapás, és szép, szabályos, könnyen érthető nyelv. Kiejtéssel sem lesz sok gondod, míg a franciáról és a németről ez kevésbé mondható el, azok kissé problémásabbak ebben a tekintetben. Németet is tanulok, szerintem fényévekkel nehezebb, mint az olasz. Franciáról nem nyilatkozhatok, de arról is azt hallottam, hogy nehezebb, mint az olasz.
2011. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az olasz ÉS francia könnyebb a németnél. A német hasznos, a francia kevésbé hasznos, az olasz nem hasznos.
2011. okt. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az olasz a legkönnyebb mégha nem is hasznos. Ha ezek közül kellene választanom akkor lehet hogy az olaszt választanám (persze ha jól tudok angolul). Mivel ahol tudnak németül ott valszeg angolul is. És ha megtanulod az olaszt akkor később sokkal könyebben emg tudod tanulni a spanyolt ami sok helyen hasznosabb mint a német vagy a francia
2011. okt. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Mivel ahol tudnak németül ott valszeg angolul is."


Egyrészt nem tudnak annyira a németek angolul, amennyire hirdetik magukról. Másrészt ha tudnak is angolul, akkor is előnyben fogják részesíteni a németül tudó munkatársat vagy üzletfelet az angolul beszélővel szemben.

2011. okt. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat. Igazából én németet szeretnék tanulni, csakhogy állítólag az a legnehezebb, de valljuk be, talán a leghasznosabb is. Az olasz viszont a legkönnyebb de nem olyan hasznos. Ezért nem tudom mi legyen...
2011. okt. 10. 14:49
 9/11 anonim ***** válasza:
ha azt akarsz tanulni, de mégsem azt fogsz csak mert nehéz akkor bocsáss meg de egy hülye vagy
2011. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 14:49


Amihez kedved van, az rendszerint nem nehéz.

2011. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!