Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki le tudná nekem fordítan...

Valaki le tudná nekem fordítani értelmesen magyarra?

Figyelt kérdés

1. Ich will wieder heim! Meine Freunde machen sich zu Hause eine gute Zeit und ich muss wieder mit meinem Eltern in den Urlaub. Schon blöd, wenn du befürchtest, dass die schünste Zeit des Jahres für dich todlangweilig wird.


2. Immer wenn ich wegfahre, kriege ich total Heimweh. Manchmal hat das mit deiner Familie zu tun.Vielleicht wirst du von deinen Eltern so sehr behütet, dass es dir Angst macht, so ganz allein ins Ferienlager zu fahren.

3. Nutz sie!


2011. nov. 17. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:

1 Újra haza akarok menni. A barátaim otthon jól érzik magukat és nekem megint a szüleimmel kell nyaralnom. Elég nagy hülyeség, hogy attól kell tartanod, hogy az év legszebb időszaka számodra halálosan unalmas lesz.


2 Mindig, ha elutazom, honvágyam támad. Néha ehhez a családodnak is köze van. Talán a szüleid annyira óvnak, hogy félelmet kelt benned, hogy egyedül kell a táborba utaznod.


3 használd ki.

2011. nov. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2011. nov. 29. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!