Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez mit jelent? Angol szöveg.

Ez mit jelent? Angol szöveg.

Figyelt kérdés

Itt lenne a szöveg. Amiből egy mondatot nem értek.


" Twenty-two years ago, I stood where I stand now and watched my loved ones die, betrayed by those I had called friends. Vengeance clouded my mind. It would have consumed me, were it not for the wisdom of a few strangers, who taught me to look past my instincts. They never preached answers, but guided me to learn from myself. We don’t need anyone to tell us what to do; not Savonarola, not the Medici. We are free to follow our own path. There are those who will take that freedom from us, and too many of you gladly give it. But it is our ability to choose whatever you think is true that makes us human… There is no book or teacher to give you the answers, to show you the way. Choose your own way! Do not follow me, or anyone else. "


Ez a része nem tiszta:

It would have consumed me, were it not for the wisdom of a few strangers, who taught me to look past my instincts.



Danke Schön.


2012. febr. 1. 19:04
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Kimaradt egy vessző.


....ability to choose, whatever......

2012. febr. 1. 19:07
 2/16 anonim ***** válasza:

Elírtad, were if és nem were it.


Husz évvel ezelőtt, ott álltam, ahol most és néztem az egyetlen szerettem halálát, elárulva azok által, akiket barátoknak hívtam.

A bosszú elborította az elmémet.

Felemésztett/elpusztított volna, ha nem volna néhány idegen bölcsessége, akik arra tanítottak, hogy nézzek túl az ösztöneimen.

2012. febr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2012. febr. 1. 19:52
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, értem már.


ui: Nem egyetlen szerettem. Szeretteim.

2012. febr. 1. 19:54
 5/16 anonim ***** válasza:

(Mivel ráérek folytatom. Honnan van ez a szöveg? Nagyon tetszik )


Ők sosem prédikáltak válaszokat, de vezettek, hogy tanuljak önmagamtól. Nem volt szükségünk senkire, hogy megmondja nekünk, mit tegyünk. Sem Savonarolára, sem Medicire. Szabadok voltunk, hogy a saját utunkat járjuk. Vannak azok, akik el fogják venni a szabadságunkat tőlünk és közületek túl sokan örömmel adjátok. De ez a mi képességünk, hogy válasszunk, bármit is gondolj az az igaz, ami emberré tesz minket. Nincs könyv vagy tanár, hogy megadja neked a választ, hogy meg mutassa neked az utat. Járd a saját utadat! Ne kövess engem, vagy bárki mást.

2012. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, látom már az were if akarna lenni, csak elírták! :)
2012. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lehet hogy elírás....
2012. febr. 1. 19:59
 8/16 A kérdező kommentje:

Ott van a Youtube link. Az Assassin's Creed II című játékból van.

Tényleg nagyon jó, van mondanivalója. Jó példa rá, hogy a játékok milyen magas szintre jutottak mára.

2012. febr. 1. 20:00
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hanem biztos! :) Were if not for something azt jelenti, ha nem volna valami.
2012. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Igen, megnéztem a videót. Én magam nem játszom, azt hittem, hogy könyvből van, kár...:)
2012. febr. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!