Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent ez az OROSZ szöveg?

Mit jelent ez az OROSZ szöveg?

Figyelt kérdés
"верить...узнать...вместе быть ... а самое сложное дело птерять и уходить кого-то... кажется что такой шанс только раз даётся в жизни...хмм"
2012. febr. 3. 20:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Itt van képfájlként, mert a GYIK nem igazán bírja a cirill betűket: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 3. 20:09
 2/7 anonim ***** válasza:

Google fordító :D "... A kötvények iránti bizalom

nat ... együtt lenni ... és a legbonyolultabb eset pteryat és megy valaki ... úgy tűnik, hogy egy ilyen esély csak egyszer életemben ... hmm "

2012. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Google fordítóval már én is próbálkoztam, de nem gépi fordításra vagyok kíváncsi!
2012. febr. 3. 20:39
 4/7 anonim ***** válasza:
A kép linkje nem jó.
2012. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem működik pedig. :S


Átírva így néz ki elvileg: "verit'...uznat'...vmeste byt' ... a samoye slozhnoye delo pteryat' i ukhodit' kogo-to... kazhetsya chto takoy shans tol'ko raz dayotsya v zhizni...khmm"

2012. febr. 3. 21:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Hinni... Megtudni... Együtt lenni... De a legnehezebb dolog elveszteni és elhagyni valakit... Úgy tűnik, ilyen esély csak egyszer adódik az életben... Hmm.
2012. febr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. febr. 4. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!