Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy van japánul leírva a nevem?

Hogy van japánul leírva a nevem?

Figyelt kérdés
Már mindenhol kerestem, de nem mutatja a gépem az ázsiai karaktereket. Itt van kimásolva:  アンナ nekem csak négyzetek látszanak. Kérem, valaki rakja át Paint-be, vagy nem tudom. De előre is köszönöm.:) És még annyit szeretnék tudni, hogy hogy kell kimondani? Mert nekem csak egy aposztrófot rak a közepére. (Meg kell mondanom, hogy nem értek az ilyenekhez)
2012. febr. 5. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Anna. Nem tudom paintbe átrakni. Az ejtése kb ugyanaz, mint itt, csak a japánok az a-t á-nak ejtik (vagyis majdnem), az n-t meg elharapják, vagyis inkább ez: Áná.

Ezt látja a géped?

[link]

Alá vannak írva a szótagok. A neved három szótagból áll A-N-NA, ez a három "jel" a neved.


Az előbb találtam meg normálisan képbe:

[link]

2012. febr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintm a google fordítóban meg tudod hallgatni:

[link]

2012. febr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A negyzeteket azert latod mert a betutipus ami thasznalsz nem tartalmazza ezeket a karaktereket, valts masik betutipusra es megjelenik.
2012. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1. nagyon köszönöm!!! A többieknek is.
2012. febr. 5. 12:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy én vagyok az első, de a második is.:)
2012. febr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!