Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent, ha a valakire azt...

Mit jelent, ha a valakire azt mondják hogy sznob?

Figyelt kérdés
Az hogy lehet észrevenni.
2012. máj. 15. 16:19
 1/7 Darkstreet válasza:
2012. máj. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.


Egyébként azt, hogy beszűkült látásvilágú. Csak a gucci csak az adidas csak a fehér bmw, stb.

De jelenthet régimódiságot is, abban az értelemben, ha kizárólag egy bizonyos valami mellett teszi le a voksát

2012. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki bizonyos dolgokat csak az úgyn. presztízs miatt csinál és nem azért mert élvezi. A könnyen megalkuvó ember a sznob. Tulajdonképpen konformista.
2012. máj. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Rám szokták mondani.Márka fanatikus vagyok és csak márkás öltözékeket veszek de nem szólok le senkit.

Pl:

-Csak a frissen főtt kávét iszom meg , ami kihűlt 1x azt már nem

-nem eszem sem sertés sem marha húst mert nem szeretem és zsírosak

-nem eszem meg a másnapi kaját , maradékot

-Nesquik kakaón kívül más instantot nem iszok meg


Meg satöbbi.Ilyen vagyok aki elfogad ilyennek az elfogad aki nem meg nem.Nem nagyon érdekel.

2012. máj. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hozzátenném hogy teljesen maximalista vagyok , tökéletes mániás.És addig küzdök a céljaimért amíg el nem érem.
2012. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Vree ***** válasza:
Valaki aki felületes szempontok alapján valamit felsőbbrendűnek tart. Az ilyen borzasztóan pedálozik hogy a "felsőbbrendű" csoportba kerülhessen, miközben minden kívülállóval szemben lenéző és lekezelő.
2012. máj. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a 4-es nem sznob, és keveri is a szót. Akkor lenne sznob, ha ezeket nem saját élvezetére tenné, hanem hogy mások lássák, hogy ő csak nesquick kakaót iszik.
2014. dec. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!