Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ti is szoktatok nevetni...

Ti is szoktatok nevetni amikor kínaiakat hallotok beszélni?

Figyelt kérdés
Én egyszerűen nem bírom megállni, hogy ne röhögjek. Szoktam néha kínai kaját is venni és ott is mindig mondják, hogy "Kici adag?" stb. és egyszerűen nem bírom röhögés nélkül. De elég kellemetlenül is érzem magam, mert elég furcsán szoktak ők is rám nézni utána.
2012. máj. 21. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
nem szoktam, ez nagyon gáz...
2012. máj. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem szoktam. Idegeneknek a mi kiejtésünk is sokszor nevetségesnek hangzik,mégsem nevetnek rajtunk.
2012. máj. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hollófernyiges ***** válasza:
83%
Ez bunkóság, még mindig jobb az ő magyar kiejtése, mint a te kínaid.
2012. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem szoktam, senki esetében sem. Egyrészt én inkább elismerem azt, aki megtanul az én anyanyelvemen valamilyen szinten, másrészt van bennem annyi emberség, hogy nem röhögök ki másokat. Már úgy általánosságban semmiért, nem csak azért, mert valamit rosszul ejtett ki.
2012. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Ez nagyon bunkó dolog.
2012. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attol függ. Ha fiu, vagy csunya lány, akkor nem érdekel.

Ha meg szép lány, akkor nagyon aranyos. ^^


Hát én 2 idegen nyelven tanulok, szerintem én is vicces lehetek egy olyan szemében akinek az az anya nyelve.

2012. máj. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!