Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hány nyelvet beszélsz és...

Hány nyelvet beszélsz és melyiket?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 14:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Magyarral együtt 3-at, sajnos csak ennyit. Angol és olasz, angol inkább írásban megy, olaszul meg elgagyogok valahogy.
2012. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Az anyanyelvem magyar,azon kívül német és angol,és most kezdek ismerkedni a franciával.
2012. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
magyarral együtt 2.Az idegen nyelvem a francia alap szint.Az írás jobban megy mint a beszéd
2012. máj. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Angol C2

Német B1

Orosz A2

+ a magyar

szóval 4

2012. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%

Magyar + gyengén angol és német


Ezen kívül tudok káromkodni pár nyelven: olasz, orosz, szlovák, román, lengyel, francia

2012. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
34%

Káromkodni.. :)

Az értelem megvan ^.^ :)

2012. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
96%

Ha tehetem mániákusan tanulok nyelveket, de annyi időm nincs, hogy anyanyelvi szinten megtanuljak beszélni.

Angolul magabiztosan, Spanyolul úgy ahogy elbeszélgetek.

Olasz, Arab, Német, Finn olvasás-megértés szinten.

Most jelenleg egyszerre a svéddel és a kínaival foglalatoskodok több kevesebb sikerrel.

Leginkább az a gondolat vezérel, hogy a világ minden tájáról megismerjek néhány nyelvet, és amellett, hogy hasznos, legalább egy egész életre való hobbit találtam magamnak :)

2012. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Magyar anyanyelvi szinten, német elég magas szinten (éltem kint) angol szöveget szerencsés esetben megértem.
2012. máj. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Vree ***** válasza:
93%
Angolul közel perfektül (a gyakorlati használat elér egy kezdő anyanyelvi szintet, a nyelvtan megvan de nincs a fejemben (ahogy legtöbb magyarnak sem a MHSz.)), német középfokon (sajnos nem szeretem a hangzása meg a kaotikus főnévnemek miatt, sosem tudtam rávenni magamat egy felsőfokra pedig az alapok meglennének). Kb. ennyi, amit a többi nyelven elgagyogok azt nem nevezném nyelvtudásnak. Talán majd most hogy van egy kis időm gyakorolni.
2012. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Anyanyelvem magyar, angol most tanulom, el tudok beszélgetni azért ha kell. A japánt is most tanulom, de most még csak szavakat tudok szóban, hiraganát ,katakanát és kandzsit még nem.
2012. máj. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!