Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Milyen nyelve (ke) t beszélsz?

Milyen nyelve (ke) t beszélsz?

Figyelt kérdés
:))
2011. jún. 17. 07:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

angol, német - ezeket felsőfokon

franciához most kezdek hozzá

/a következő a portugál lesz, ezen kívül oroszul és - ha találok valakit, aki segít - szuahéliül szeretnék tanulni/

2011. jún. 17. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

magyart anyanyelvi szinten

angolt középfokon

latint, olaszt, németet nagyon minimálisan, épp csak belekaptam

A nyárra az a terv, hogy legalább az egyik élő nyelvet ezek közül továbbfejlesztem. A latin már most elég arra, ami a fő célja volt, hogy megkönnyítse a nyelvtanulást.

2011. jún. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Magyar, mivel az anyanyelvem.

Angol, amit 6 évesen kezdtem tanulni, régebben sokkal jobban beszéltem, mint most, de azért ha angol nyelvterületen vagyok, egy nap után megint ugyan olyan jól megy. De azért mondhatni, tényleg tudok angolul, gond nélkül olvasok angol nyelvű regényt, vagy nézek angolul filmet, inkább csak bizonytalan vagyok, ha beszélni kell, hogy az nyelvtanilag korrekt-e, ahogy én akarom mondani.

Olaszul nagyjából megértem, ha valamit mondanak nekem, ha nem bonyolítják túl, és ha nem is nyelvtanilag helyesen, de tudok rá válaszolni.

A németet hellyel-közzel megértem, nagyjából ki tudom következtetni, hogy mit mondanak, de megszólalni nem nagyon tudok.

Plusz most tanulom a modern hébert, de egyelőre pár alap mondatot tudok még csak, meg szavakat. Írott szövegből ki tudom hámozni, hogy nagyjából miről van szó, de ha valaki beszélne hozzám, nem hiszem, hogy megérteném, mit akar.

2011. jún. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Német felsőfok, angol középfok, orosz alapfok, ez utóbbit szeretném középfokra fejleszteni.
2011. jún. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az angolt és az olaszt felsőfokon,franciául alapfokon,ezt tervezem továbbfejleszteni,a németet pedig épphogy,ezt is fejleszteni szeretném.
2011. jún. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
Ez a kérdés már elhangzott május 31-én "milyen nyelven tudsz" címmel.
2011. jún. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

angol - felsőfokú nyelvvizsgára készülök

német- középfok

olasz, latin - alapszint

2011. jún. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Magyar, roman, angol, ezeket nap mint nap hasznalom es elboldogulok barmelyikkel barmikor.(ilyen fokokban kifelyezve gondolom ilyen entry-felsofok vagy high-end-kozepfok).
2011. jún. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Ez a kérdés már elhangzott május 31-én "milyen nyelven tudsz" címmel."


Szerintem nem csak egyszer hangzott el. Na és?

2011. jún. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
magyarul
2011. jún. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!