Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hány nyelven beszélsz/tanulsz?

Hány nyelven beszélsz/tanulsz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 23. 12:05
1 2 3 4 5
 1/49 Esme.avantgarde ***** válasza:
94%

angol,német,olasz,orosz,japán-> 5 (meg néhány szó franciául,héberül, de az nem komoly.)

18L

2011. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim válasza:
90%
3. Magyar, angol, spanyol. És szeretnék franciául is tanulni.
2011. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
90%

magyarul tudok természetesen :D

angolul, olaszul,és spanyolul tanulok. Ezek közül angolul tudok legjobban.

2011. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
89%
3.->magyar,angol,finn
2011. ápr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
92%

magyar, szerb, horvát, szlovén - tudok

angol, latin, orosz - tanulok/tanultam

2011. ápr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:

Magyarul beszélek, angolul elboldogulok, a franciát át kéne venni, akkor az is menne megint aránylag...

Latint tanultam, de három alap mondanton kívül nem vágom, nem is lenne haszna mondjuk, meg rám ragadt pár japán kifejezés, de sokra nem jutottam vele. XD

2011. ápr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
angol: felső, német és portugál: közép. A középfokot mindkét nyelvből szeretném felsőfokká fejleszteni, angolból pedig anyanyelvi szintet elérni, lévén tolmács- fordító szeretnék lenni.
2011. ápr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

Kort is kaphatok a válaszok mellé? :)


Én angolul, németül, japánul és koreaiul tanulok.


15/L

2011. ápr. 23. 12:32
 9/49 anonim ***** válasza:

Én németül és angolul tanulok,de ha már ezek jól mennek és meglesz belőlük a felsőfokú vagy min. középfokú nyelvvizsgám,szeretnék franciát is.

14L

2011. ápr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:

Anyanyelvi szintű német, közép angol, nagyon alap olasz - ezt tanulom most, meg tanulok latinul, de az nem megy vmi jól. Olvasva értem a románt, és kicsit tudok beszélni (szóban alig értem, és írni nem tudok :), rámragadt, sokat kirándultam Erdélyben.) Fogok tanulni muszájból hébert és görögöt.

A németet és az angolt napi szinten használom, ja német nemzetiségi szakon is vagyok egyetemen.

Szeretnék majd egyszer megtanulni egy szláv nyelvet, felénk legkézenfekvőbb a horvát.

23/l

2011. ápr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!