Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Kb. mennyi időt kell ahhoz...

Kb. mennyi időt kell ahhoz eltölteni Amerikában, hogy amerikai akcentusom legyen?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy egy 20 éves korában kiköltöző ember pár év után teljesen úgy beszéljen, mint ők?
2009. júl. 16. 20:53
1 2
 11/12 anonim válasza:

Fura...a válaszolók háromnegyede kint él. -,- Na persze, holnap meg öreglányok potyognak az égből. xd

A kérdésre a válasz: meglehet tanulni, ha folyton őket hallod, vagy amerikai dalokat hallgatsz, vagy filmeket nézel és közben mondod utánuk a szöveget megfogod tanulni a kiejtést is. És szerintem az amerikai angol sokkal jobb mint a brit.

2012. márc. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
45%

Egyetértek az előttem szólóval az amerikai angol sokkal jobb és szerintem mi magyarok szájára is tud esni, jól tudom az amerikai akcentust és imádom is.

pl.

gotta

brit akc: gáccú

amerikai: gárö - szerintem ezt az egy példát is elég volt felhozni..

2012. ápr. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!