Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ki szeretnék költözni egy...

Roni123 kérdése:

Ki szeretnék költözni egy olyan országba ami itt európába van, (nem oroszországba! ) ahol a tél nem hideg annyira, ahol nem kötelező a német tudás és jó ott a gyógyászat?

Figyelt kérdés

én franciaországon gondolkoztam egy ideig , de sok gondolkodás után meg miután rábeszéltek ne mennyek oda mert az ismerősőm akivel beszéltem,nem javasolta mert ő is ott él és nem jó neki.,igy valószinű nem megyek (majd csak talán nyaralni.)Anglián gondolkoztam, de ott meg sokat esik.

Az olasz nyelv meg nehéz(úgy tudom).


2012. szept. 1. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A mediterrán országok most még nagyobb bajban vannak, mint mi. Úgyhogy az egészségügyet fogják elsőként leépíteni.
2012. szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Először magyarul tanulj meg, aztán jöhetnek az idegen nyelvek is... -.-
2012. szept. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"A mediterrán országok most még nagyobb bajban vannak, mint mi. Úgyhogy az egészségügyet fogják elsőként leépíteni."


Ez nem minden mediterrán országban van így. Pl. Spanyolországban egyáltalán nincs nagyobb baj, mint itt, sőt.... egyes szektorokban igen, sz.r a helyzet, de nem általában mindenhol. Csak tudod senki sem szereti, ha meg kell húzni a nadrágszíjat, persze hogy tüntetgetnek ők is.


Az egészségügyben pedig az elmúlt években annyit fejlesztettek, hogy ha a következő 10 évben semmihez sem nyúlnak, akkor is működik, ellenben Magyarországgal....

Madridban meg mocskos buszon nem utaztam, a tömegközlekedésük nem olyan, mint a békávé.


Nem az újságokból kell tájékozódni, hanem az ott élő emberektől.

2012. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mustafa33 ***** válasza:
Málta
2012. szept. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!