Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angol szókincstáram szeretném...

Angol szókincstáram szeretném bővíteni, melyek a legjobb módszerek erre?

Figyelt kérdés
Lehetőleg hang anyagokat keresek, amiket tudok hallgatni bármikor. Nem baj ha az egész angol, viszont brit akcentussal lenne a legjobb. Köszi a tippeket előre is!:)

2013. márc. 2. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Keress briteket a neten és vedd fel őket skype-ra.


Én is így tanultam.


Közben ott volt a netes szótár , amit nem tudtam azt kikerestem.

2013. márc. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem rengeteget segített, hogy hangoskönyveket hallgattam, meg Angol sorozatokat néztem (pl. Top Gears). a hangoskönyv hallgatása közben mindig nálam volt egy toll, egy szótárfüzet, és ha volt egy szó, amit nem ismertem, megnéztem a mobilomon, mit jelent, és beírtam. Majd este megtanultam az aznapi szavakat, meg átnéztem a korábbiakat. Meg ha csak simán hallgatod, és nem szótárazol, akkor is megragad egy csomó olyan szó, ami előfordul többször (ergó fontosabb).

Nekem megvan az összes Harry Potter hangoskönyv Jim Dale előadásával, úgyhogy ha gondolod fel tudom tölteni valahova, és el tudom küldeni a linket a letöltéshez.

Az ürge szenzációs, minden egyes embert külön hanggal személyesít meg. Ha gondolod keress rá Youtube-on: Jim Dale Harry Potter audiobook

2013. márc. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, megnezem mindenkeppen:)
2013. márc. 2. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!