Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Photography így használva hibás?

Photography így használva hibás?

Figyelt kérdés

Pl.: Szabjó Jani photography.

Mert én ugy gondolom inkább igy helyes: Szabó Jani's photography. Nem nagy nyelvtani hiba ha eleinte az első megoldást használtan? Mert már nem nagyon akarom megváltoztatni. Akkor mindkettő jó? Vagy az 1. egyáltalán nem?


2013. márc. 11. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem alapvetően te máshonnan közelíted meg. Tegyük fel, hogy magyarban vagy ugyan ez. Van egy étterem, aminek a neve lehet Kiskakas étterem, de akár arra is utalhatunk, hogy a tulaj beceneve Kiskakas és akkor az étterem neve inkább Kiskakas étterme formátumban hangzik jobban. szóval mind a kettő helyes szerintem.
2013. márc. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szabo Jani Photography tokeletes. Angol nyelvteruleten szeles korben hasznalt. A Szabo Jani Photography arra utal, hogy Szabo Jani a fenykepesz (o maga a muvesz). A Szabo Jani's Photography jelentheti hogy Szabo Jani a tulajdonosa egy fenykepesz vallalkozasnak de nem utal ra, hogy o maga fenyjepesz-e vagy sem.

Bar ertheto, hogy nyelvtan szempontjabol megkerdojelezed magad, de fenykepeszeknel nem szokas a 's hasznalata.

2013. márc. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!