Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Rumi Tamás: Kör kódolónégyzet...

Rumi Tamás: Kör kódolónégyzet c. könyve tudományos hitelességű ismereteket közöl, vagy csak egyfajta "ezós fantáziálás"?

Figyelt kérdés

2013. márc. 31. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezós fantáziálás.
2013. ápr. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben? Olvastad már? Mik a tapasztalataid vele?
2013. ápr. 1. 18:46
 3/7 anonim ***** válasza:
ÁÁÁÁ dehogy, ilyen vacakért pénznt adni ?? Elolvastam az ismertetését, meg részletet is találtam belőle a neten, ebből egyrtelmű, hogy ezós marhaság. Nyilván ehhez a kijelentéshez járatosnak kell lennem pár tudományban...
2013. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
"Kicsit bővebben?"
2013. ápr. 2. 07:59
 5/7 anonim válasza:
100%

Hölgyek, Urak!

bár az ellenérzésű bejegyzés mögött urat érzek. Csak akkor lehet érdemben véleményt nyilvánítani, ha kellő jártasságra tett szert valaki az adott témában. Csak ekkor lesz valaki hiteles, egyébként pedig a másodiknál már csak mosolyt vált ki az olvasóból.

Anyósommal vagyok benne nyakig hit vitában, és bizony azt a könyvet olvasom egyébént, ami soronként vált ki belőlem felháborodást, mert érződik benne olyan hozzáállás, ami nem kellő alaposságot feltételez. Ugyanakkor nem mondok véleményt, mert az illetőt nem áll módomban megkérdezni.

Panni

2013. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

adalék: volna még jó néhány alkotó, akinek a munkája alapos, és semmiben sem társul a hivatalos történelemíráshoz, és kultúrtörténethez. Sőt! nem tanult régészek, mégis olyan alapossággal dolgozták fel az írástörténetet, hogy le a kalappal előttük! Ők azt mondják, a magyar írásbeliség itthon van a Kárpát-medencében, és szoros fejlődésbeli rokonságot mutat az altamira-i barlangrajzokkal, és a mas dasil-i írásos kavicsokkal. Sőt a boszniai piramisokban magyar rovásírásos feliratokat, és törmelékeket találtak. Kijevben olyan rovásírású himnuszt találtak, amely istensértőn megegyezik a Miatyánkkal. szóval ezek nem ezos cuccok. Kérem, nyugodtan vegye meg a könyvet, én is megteszem, aztán beszélgetünk róla. ha még lesz hozzá kedve.

Panni

2013. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem is az alternatív történészeti elméletekkel van a gondom, ezek -alapos kutatással alátámasztva- hitelességet is nyerhetnek számomra, inkább az ilyen ezoterikus űrhajókat meg szíriusziakat szeretném elkerülni egy könyv vásárlásánál, és gyanús nekem, hogy ez a könyv abba a kategóriába tartozik.
2013. ápr. 21. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!