Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Milyen nyelvet tanuljak?

Milyen nyelvet tanuljak?

Figyelt kérdés

Eddig mindig csak lustultam nyáron, de most elhatároztam, hogy az idén aktív leszek, és nem hagyom magam unatkozni. És akkor kitaláltam: szeretnék nagyjából megtanulni egy nyelvet ezek alatt a hónapok alatt. Csak azt nem tudom, hogy melyiket a sok közül. Németet már kenem vágom:) angolul nem szeretnék egyenlőre tanulni, inkább valami olyan nyelvre gondoltam, amit ritkábban tanítanak. Anyát már kértem, hogy tanítson románul, de azt mondta, hogy nem...

Tudom, bugyuta kérdés...:D de azért előtere is köszönöm a válaszokat:)



2013. máj. 1. 17:13
 1/4 A kérdező kommentje:

*előre

És egyébként jó a nyelvérzekem:)

13/L

2013. máj. 1. 17:15
 2/4 anonim ***** válasza:

Héber, orosz, arab, kínai - ezekkel később sokra viheted. Az rajtad múlik, hogy melyik tetszik. Egyébként az arab és a héber nagyon érdekes nyelvek.

A német mellett még a holland lehet könnyű.

2013. máj. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Spanyol vagy francia? Itt Európában mindkettő hasznos.

A holland a német után valóban könnyű lenne, én egy szót sem tudok hollandul, viszont beszélek németül és angolul, és így a hollandot is megértem nagyjából.

Esetleg orosz? Azt mondják, annak van jövője... (bár én nem szeretem, de sokaknak tetszik, és valóban rengetegen beszélik.)

2013. máj. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) ment a zöld pacsi:D
2013. máj. 1. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!