Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » A magyarok honnan lopták a...

A magyarok honnan lopták a nyelvüket?

Figyelt kérdés
ugyebár nem ez az eredeti nyelv, és ez csak lopva lett. csak a kérdés hogy kitől? honnan?

2013. nov. 30. 13:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
56%

13:16 vagyok ismételten.

Azért írtam először a kérdezőnek azt,amit írtam,mert számomra felháborító valamelyest,hogy valaki az anyanyelvét lopottnak vélje.

Ugyanakkor normálisan tette fel a kérdést,ez a része oké volt.

2013. nov. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kell ellopni egy nyelvet? Odamegyek a szuahélihez és kihallgatom vagy mi?
2013. nov. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Az anyjuktól....:)
2013. nov. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
A finnugor nyelvcsaládból meg nem "származik", legfeljebb odatartozik, oda sorolható be. (nem kötözködés a cél, csak a pontosítás, talán....nyelvész nem vagyok...:)
2013. nov. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
95%
Ezt a Haynau dolgot meg nem értem. Ha valaki függetlenséget, szólásszabadságot követelt, rákiáltottak, hogy FINNUGOR!!!!! és ettől elment a kedve az egésztől, vagy hogyan ment ez?
2013. nov. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
16%
Meghamisítják a történelmet a magyar eredetet. Hogy ne tudják kik ők honnan származnak. Győztesek írják a történelmet. De gondolom ez nagyon öszetett te csak annyit szűrsz le "őőő mi na dikkmá akko rákiáltok hogy finnugor hö?"
2013. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
62%
Akik szerint a finnugor rokonság csak valami gonoszok hamisítása, és a nyilvánvalóan kommunista Haynau gaztette, azok milyen magasrendű, nemesi nyelvcsaládból származtatják a magyar nyelvet?
2013. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

16

Ha nekem bajom van, akkor hőbörgök és nem zavar ebben hogy mi volt száz vagy ezer évvel ezelőtt. Az a véleményem, hogy feleslegesen túlvariáltátok ezt a témát.

2013. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
96%
Ezen annyira sokaig nevettem, hogy elment a kedvem a normalis valaszadastol..mindenesetre vicces egy emberke lehetsz./egy nyelveszpalanta/
2013. nov. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

kommunistaXD ember te azt se tudod miket beszélsz.

Szerinted mikor kezdték a kommunizmust? Úristen és ilyen emberek oktatnak ki. Szerinted Istvád király jobb, vagy baloldaliXD http://www.youtube.com/watch?v=YTlDGrFbaXI

stb. stb. De persze cáfold azzal hogy te buta. Kár hogy én érveket hozok te meg őő nem

2013. nov. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!