Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Tudom a szavakat de nem ertem...

Tudom a szavakat de nem ertem mikor mit mondanak az angolok a gyors es furcsa beszeduk miatt, hogy tudnam ezt megtanulni?

Figyelt kérdés
Olyan gyorsan es furcsan elyzik ki a szavakat hogy egyszeruen nem ertem mit mondanak......annyira selypen beszelnek...mar probaltam azt is hogy 1 honapig csak angol sorozatokat filmeket neztem de az se segitete mert a tapasztalataim szerint mindenki mashogy elyti ki a szavakat....

2014. jan. 20. 01:42
 1/8 A kérdező kommentje:
Elnezest kerek a helyes irasi hibákért.....sajnos siettem es nem hasznalok ekezetet bar tudom ez nem mentseg.......:(
2014. jan. 20. 01:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Ehhez idő kell mire megtanulod, nekem még néha ma is van hogy vissza kell kérdeznem, pedig 2.5 éve köztük élek.
2014. jan. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt kell mondani: Slowly repeat please!

vagy: Please speak slowly!


Ha lassan mondanák valószínű jobban megértenéd.

2014. jan. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 hónap kevés, rendszeresen hallgass angol beszédet, vagy zenéket és próbáld is értelmezni, ne csak hallgasd.
2014. jan. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindennap nezek angol filmeket es a tvn bealitottam hogy amit mondanak azt a képernyő aljan irjak szoval hallom is es olvasom is......de semmi....es mar 4 honapja itt elek moztuk hallom oket de semmi :( lehet hogy csak az en agyam nehez felfogasu:(
2014. jan. 20. 15:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Ne legyél türelmetlen, és ne add fel!

[link]

2014. jan. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne állítsd be a képernyő aljára a feliratot mert belekényelmesedsz. Pont az a lényege, hogy rákényszerülj a hallás alapján való megértésbe.
2014. jan. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hívd le a neten a voanews-t. Ott híreket és amerikai ízlésű ismertető szövegeket adnak sokféle témáról. Lassan beszélnek és a szöveg angol változatát is megjelenítik írásos formában.
2014. jan. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!