Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lefordítaná magyarra?...

Valaki lefordítaná magyarra? (Fontos)

Figyelt kérdés
Urlaub bedeutet für mich Abenteuer, reisen, neue Städtebesichtigen, Kultur und Atmosphäre der verschiedenen Orte kennen lernen. Mit einem Wort: Freiheit pur! Inter-Rail ist also für mich ideal. Es ist ein tolles und billiges Angebot für die Jugendlichen, durch ganz Europa zu reisen. Und dabei hat man die Möglichkeit, viele Leute kennen zu lernen, meistens andere Rucksack- Touristen. Ich bin letzten Sommer in den Süden Europas gereist, und zwar nach Frankreich, Spanien und Portugal. Ich war zwei Wochen mit drei anderen Freunden unterwegs. Toll! Und die nächste Inter-Rail-Reise ist schon geplant: Ich fahre nach Skandinavien.

2014. jún. 9. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A szabadság számomra kalandot jelent, utazást, új városok megtekintését, különféle helyek kultúráját és atmoszféráját megismerni. Egy szóval: szabadság önmagában! Az Inter-Rail ezért ideális számomra. Ez nagyszerü és olcsó ajánlat fiatalok számára egész Európát bejárni. És közben megvan a lehetöség sok embert megismerni, a legtöbbször más hátizsákos túristákat. A múlt nyárok Európa déli részére utaztam, mégpedig Franciaországba, Spanyolországba és Portugáliaba. Két hétig voltam úton három másik baráttal. Nagyszerü! És a következö Inter-Rail út is már meg van tervezve: Skandináviába utazom.
2014. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pontosítok: az elsö mondatban a szabadság szót nyaralás értelemben használtam.
2014. jún. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi:)
2014. jún. 10. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!