Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Az hogy lehet hogy soha...

Az hogy lehet hogy soha életemben nem tanultam spanyolul és egyik rokonom se spanyol, mégis anyanyelvi szinten beszélem! Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 15:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
úgy hogy hazudsz
2010. jan. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Mivan?

Hm...

Amit írtál az nem zárja ki azt, hogy pl. életed első néhány évét Spanyolországban töltötted a szüleid barátainál.

Vagy nem tudom, egyáltalán mi akar ez lenni, valami találós kérdés?

2010. jan. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kamuzol.
2010. jan. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
100%
Az kizárt dolog. Ilyen nem létezik.
2010. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

anyud sem spanyol, tehát anyud nyelvi szintjén beszéled, azaz sehogy...

Vagy ha te kint nőttél fel, akkor is tanultad, csak máshonnan, mint ahogyan a normál magyar ember a magyart...

2010. jan. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
esetleg történt veled a közelmúltban valami baleset, ami hatással lehetett az agyadra? mert ilyenkor valóban előfordulhat ez a jelenség (amit máig nem tudnak megmagyarázni az orvosok)...én is az előző élet felbukkanó szilánjaként tartom elképzelhetőnek... esetleg nagy lelki trauma is kiválthatta
2010. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

nem kamuzok!!!(nemszokásom)

tényleg beszélem a spanyolt úgy hogy nem éltem kint nem tanultam,nemis voltam még Spanyolországban.

2010. jan. 3. 16:42
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
"Holnap nem tudok elmenni a kiállításra, mert itthon kell sógórnőmnek segíteni autót szerelni". Fordítsd le ezt a mondatot spanyolra.
2010. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
És hogyhogy nem tudod a magyarázatot? Mikor kezdtél el beszélni? Szüleid mit szóltak, hogy te csak úgy tudsz spanyolul? Ha tényleg nem kamuzol, kell lennie logikus magyarázatnak, pl. h van, aki gyerekként koreai videojátékokból megtanul koreaiul, viszont akkor tudnod kéne a magyarázatot. Ha meg nem, akkor vizsgáltasd meg magad komoly tudósokkal, hogy hogy fejlődött ez ki az agyadban.
2010. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%
Olyan nincs, hogy nem tanulsz semmit és mégis tudod.
2010. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!