Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » A bolgár nyelv nehéz? Érdemes...

A bolgár nyelv nehéz? Érdemes megtanulni a nyelvet?

Figyelt kérdés
Érdekelnek a bolgárok és szívesen megtanulnám a nyelvet és a kultúrát.
2014. júl. 25. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló cipőben vagyok és le is töltöttem két kezdő tankönyvet,de nagyon nehéz nekem megszokni a ciril betűket lévén,hogy sose tanultam szláv nyelvet.
2014. aug. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál. Eddig még én semmit nem találtam, sajnos. Egyenlőre még szeretném megtanulni a bolgár nyelvet. Remélem a nyelvtanulás sikerülni fog nekem.
2014. aug. 23. 09:39
 3/4 qwertzuiopasdgfdhfdj válasza:
100%

A bolgár nyelvet érdemes megtanulni. Kevesen beszélik. Legkönnyebben úgy tanulod meg ha odaköltözöl egy időre. Ha nyitott és szorgalmas vagy akkor 1-2 év alatt nagyjábol fog menni.

Ha nem vagy diák akkor hajrá ;)



[link]

2015. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
59%
Érdemes! Főleg, ha már beszélsz mellette angolul vagy spanyolul. Ha bolgárul tanulnál, itthon ez amolyan kuriózum lehet, szóval szimpatikus az elgondolásod.
2015. márc. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!