Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Francia mondat, ez így jó?...

Francia mondat, ez így jó? Köszönöm a segítséget.

Figyelt kérdés

Az én anyukám a legjobb a világon.

Ma maman est le meilleur dans le monde.



2014. szept. 28. 22:54
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Most 84%-os miért lett lepontozva? Nem tteljesen értem, én mind Julianna, mind 84%-os válaszaiból tök jót tanultam.
2014. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Ja bocs, most már 83%-os....
2014. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Engem is folyton-folyvást lepontoznak.

Úgy vélem, csakis olyanok pontoznak le akiknek halvány gőzük sincs , hogy hogyan írjanak érteles válaszokat a kérdező számára.

2014. okt. 3. 00:01
 24/26 anonim ***** válasza:

Van egy olyan sanda gyanùm, hogy valaki direkt idejàr a francia kérdéseket lepontozni... Nagyobb öröme ne legyen!

Most làtom, hogy eltünt a magyar clavier a gépemröl! Nem tudjàtok, hogy lehet visszaàllitani az "utils de barre"-al?

Mert azt sem talàlom... :-(

Kész kinszenvedés ez igy!

2014. okt. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Talán ez segíteni fog, hogy hogyan állíts be a nyelveket


Startmenü / Vezérlőpult / Regionális és nyelvi Beállítások / Nyelvi Beállítások fül / További beállítások

2014. okt. 3. 17:19
 26/26 A kérdező kommentje:

A pontokhoz hozzászólva, vajon hány , mennyi+ vagy - kell kapnia az illetőknek akik választ adnak a kérdezőnek?

Nekem fogalmam sincsen hogyan működik ez a rendszer.

De én is észrevettem, hogy gyakran vagyok lepontozva, pedig a kérdezőnek adott válaszomat a kérdező megszokta köszönni. Persze nem mindenki veszi a fáradságot, hogy idevessen egy kösz szót../persze csak ha jó, számára hasznos segítő választ tudtam adni/

És bár segítek a legjobb tudásom szerint, mégis lepontoznak?! Persze engem egy cseppet sem zavar, csak nem értem ebben mi a logika, Logikátlan. Én úgy vagyok vele, ha megfelelőnek tartom a választ akkor + pontozok, és azt sem tudom mennyi pontot kell adnom azokra a hasznos válaszokra, hogy a válasz adó pontszámának a % emelkedjen.??? EZt Tudja valaki?

2014. okt. 3. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!