Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Olasz vagy holland nyelvet...

Olasz vagy holland nyelvet tanuljak?

Figyelt kérdés
Angolul és oroszul beszélek. De most az olasz és a holland elkezdett nagyon érdekelni, melyiket tanuljam? Melyik hasznosabb, később melyik éri majd meg? Esetleg egy egzotikusabb nyelv, pl a török? (Az is tetszik, de főleg a holland és az olasz) Melyik a könnyebb? Köszönöm szépen, indoklás is jöhet!

#olasz #Hollandia #holland #Olaszország #török nyelv #olasz hasznossága #holland hasznossága
2014. okt. 23. 13:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
4%
Németet
2014. okt. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
... és spanyolt
2014. okt. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy kérdeztem volna, hogy németet vagy spanyolt...
2014. okt. 24. 11:09
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Az olaszt nagyon könnyű megtanulni egy magyarnak. Ha kint él, már 2 hónap után könnyedén cseveghet az emberekkel.
2014. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
71%
Az olasz valóban könnyű. Nem tudom, miért kérdezed. Csak meg szeretnéd tanulni mert tetszik vagy van vele célod is ? (Pl külföldi munka). Az olasz hasznosabb, a holland nagyon szép.
2014. okt. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
73%
Azt nem tudom melyik a könnyebb de a holland biztosan megéri. Holland nyelvtudással elég sok jól fizető állást lehet találni és mindig van rá kereslet. Személyes tapasztalatból ajánlom.
2015. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
Csatlakozom a holland táborhoz. Én angolul és németül tudok felsôfokon és most kezdtem a hollandot. Szerintem keresett a holland nyelvtudás.
2015. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem vannak holland ismerőseim, és ő mondta hogy a hollandba nem tud annyi mondatot kifejezni mint a magyarral. Én olaszt mondok!!!!
2015. márc. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Utolsó vagyok, szerintem a holland egy undorító nyelv, mert már hallottam. Az olasz sokkal szebb!
2015. márc. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
40%

Én most tanulom a holland nyelvet úgy,hogy kint élek Belgiumban lassan 5 hónapja,és mondhatom,hogy elég nehéz.De viszont nekünk magyaroknak sokkal könnyebb a kiéjtésben.Nekem eddig nagyon tetszik ez a nyelv.

Olasz-ról nem sok mindent tudok,csak annyit,hogy nagyon hasonlít a románhoz.

Én is azt tanácsolom,hogy inkább a hollandot tanúld,mert

2015. ápr. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!