Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Francia leírást kell írnom a...

Gyemant1 kérdése:

Francia leírást kell írnom a családomról, valaki lefordítaná ezt nekem?

Figyelt kérdés
Nekem van kettő bátyám. Az egyiket XY-nak, hívják, ő 22 éves. Ő a Pesti egyetemen tanul, mérnöki szakon. Ő magas, rövid, barna haja van. A szemei is barnák. Ő szeret robotokkal kísérletezni, olvasni, tanulni, futni és úszni. A másik bátyám SD, ő 18 éves. Ő az .. gimnáziumba jár, mint én. SD középmagas, vékony. A haja rövid és barna, szemei is barnák. Ő elég izmos. SD szeret olvasni, biciklizni, kirándulni és beszélni sokat. Anyukamat Xy-nak hivják. Ő logopédus. Anyukam 47 éves, kedves, mosolygós arcú középmagas nő. Anyának is barna, középhosszú haja van és barna szemei. Anya szeret olvasni, játszani velünk, vásárolni, kirándulni és filmet nézni. Apukam XY, 49 éves. Ő jogász. Apukamnak már ősz haja van. Ő vékony, izmos testalkatú, középmagas férfi. Arca általában komoly, de nagyon jó humora van. Apukám szeret a kutyával sétálni menni, tvt nézni és kirándulni.

2015. jan. 21. 15:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha meg kell csinálnod ezt a leírást, azt javaslom, hogy írd le legjobb tudásod szerint, mi meg majd kijavítjuk, ha esetleg hibákat találunk benne.

Ez lenne a legegyszerűbb.

Rajta!

2015. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel! Ez annyira egyszerű szöveg, hogy igazán megpróbálhatnád egyedül és majd kijavítják a hibáidat. Hogy akarsz megtanulni ha helyetted oldják meg a feladatot?
2015. jan. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Apparemment, ce n'était pas si urgent que ça!

La rédaction hongroise n'est pas géniale non plus...Je suis bigrement curieuse, qui peut poser une question aussi mal-formulée, et pour quelle raison l'abandonne-t-il/elle aussi rapidement? Ça me paraît bizarre...

2015. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem miért nekem jött privátban, én nem is tudok franciául. :)


Na de tessék, bemásolom mit kaptam privátban:



J'ai deux de mon frère. Un XY, il est 22 ans. Il étudie à l'Université de Pest, ingénierie majors. Il est grand, avec des cheveux bruns courts. Ses yeux sont bruns. Il aime expérimenter avec des robots, lire, apprendre, courir et nager. L'autre SD mon frère, il est de 18 ans. Il est associé à l'école secondaire .. comme moi. SD, mince. Les cheveux bruns courts et les yeux bruns aussi. SD aime lire, faire du vélo, randonnée pédestre et de parler beaucoup. XY ma mère a son orthophoniste. Ma mère a 47 ans, douce, souriante du visage. Ma mère brun longs cheveux, et les yeux bruns. Maman aime lire, jouer avec nous, acheter, randonnée pédestre et regarder des films. Papa, il est 49 ans, il est avocat, mon père des cheveux gris. Il est, physique musclé mince, homme de taille moyenne. Son visage est généralement grave, mais très bon sens de l'humour. Mon père aime aller pour une promenade avec le chien, aime voyage, et il aime à regarde TVT.

2015. jan. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"J'ai deux de mon frère. Un XY, il est 22 ans. Il étudie à l'Université de Pest, ingénierie majors. Il est grand, avec des cheveux bruns courts. Ses yeux sont bruns. Il aime expérimenter avec des robots, lire, apprendre, courir et nager. L'autre SD mon frère, il est de 18 ans. Il est associé à l'école secondaire .. comme moi. SD, mince. Les cheveux bruns courts et les yeux bruns aussi. SD aime lire, faire du vélo, randonnée pédestre et de parler beaucoup. XY ma mère a son orthophoniste. Ma mère a 47 ans, douce, souriante du visage. Ma mère brun longs cheveux, et les yeux bruns. Maman aime lire, jouer avec nous, acheter, randonnée pédestre et regarder des films. Papa, il est 49 ans, il est avocat, mon père des cheveux gris. Il est, physique musclé mince, homme de taille moyenne. Son visage est généralement grave, mais très bon sens de l'humour. Mon père aime aller pour une promenade avec le chien, aime voyage, et il aime à regarde TVT."


Alább kijavítottam a szöveget, és igen a Google fordító nagyon betud kavarni.


J'ai deux freres, un qui s'appelle XY et qui a 22 ans. Il étudie a l'Université de Pest il sera/il veut etre ingénieur. Il est grand, avec des cheveux bruns et courts et ses yeux sont bruns aussi. Il aime expérimenter avec des robots, lire, apprendre, courir et nager.

Mon autre frere s'appelle SD. Il a 18 ans et il est lycéen comme moi. SD est mince a des cheveux bruns courts et des yeux bruns aussi. SD aime lire, faire du vélo, faire de la randonnée pédestre et parler/il parle beacoup. Ma mère s'appelle YX. Elle est orthophoniste. Elle a 47 ans, elle est douce et souriante. Maman aime lire, jouer avec nous, faire les cours, faire de la randonnée pédestre et regarder des films.

Papa est avocat, il a 49 ans. Il a des cheveux gris. Il est un homme de taille moyenne, il est mince, et un peu musclé aussi. Son visage est généralement grave, mais il a un très bon sens de l'humour. Mon père aime aller se promener le chien, regarder la télé et faire de la randonnée pédestre.

2015. jan. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
18%
Eleg Google Trad gyanus, amit irtal elozo, ami gondolom a kerdezotol jott. Kerdezo, nem szeretnel egy kis energiat fektetni a nyelvtanulasodba, hogy valami haszna is legyen ?
2015. jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem Google fordítás, az biztos!

Akad ugyan benne egy-két hiba, de a kérdező fordításához képest ez Molière-i.

Ezeket az apró hibákat nem is érdemes kijavítani, mert még így is nehéz lesz elhitetni, hogy ezt a kérdező fordította.

2015. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát a kérdező nem fordított semmit szerintem, vagy nem tudom. Nekem valaki privátban küldte amit bemásoltam. Én nem tudok franciául úgyhogy fogalmam sincs róla hibás-e. Mondjuk kíváncsiságból google translatebe bedobtam a teljes szöveget, de azzal nem egyezik, szóval szerintem nem google translate vagy nem teljes egészében.
2015. jan. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező szerintem a negatív kritika ellenére se keseredj el. Mi nem ismerjük a képességeidet, a hátteredet. Próbálj meg keresni egy magántanárt aki személyreszabottan tud tanítani. Mi sem így születtünk.
2015. jan. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Vicces ez a negativ kritikázás mert a kérdező nem is írt semmit franciául. :D :D


Csak nekem jött egy privát üzenet valakitől, fogalmam sincs miért, idézem a teljeset, ebből látszik, hogy a név se ugyanaz szóval nem értem:



"

Az üzenet küldője: zsem

Az üzenet címzettje: Ismeretlen válaszoló

Az elküldés időpontja: 01-22 22:36

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Francia leírást kell írnom a családomról, valaki lefordítaná ezt nekem?

"Egyetértek az előzővel! Ez annyira egyszerű szöveg, hogy igazán megpróbálhatnád egyedül és majd kijavítják a hibáidat. Hogy akarsz megtanulni ha.."

Az üzenet témája: Szia

Az üzenet szövege: Ez nem tökéletes, ezért írd ki, és a jól tudó franciások kijavítja neked.


J'ai deux de mon frère. Un XY, il est 22 ans. Il étudie à l'Université de Pest, ingénierie majors. Il est grand, avec des cheveux bruns courts. Ses yeux sont bruns. Il aime expérimenter avec des robots, lire, apprendre, courir et nager. L'autre SD mon frère, il est de 18 ans. Il est associé à l'école secondaire .. comme moi. SD, mince. Les cheveux bruns courts et les yeux bruns aussi. SD aime lire, faire du vélo, randonnée pédestre et de parler beaucoup. XY ma mère a son orthophoniste. Ma mère a 47 ans, douce, souriante du visage. Ma mère brun longs cheveux, et les yeux bruns. Maman aime lire, jouer avec nous, acheter, randonnée pédestre et regarder des films. Papa, il est 49 ans, il est avocat, mon père des cheveux gris. Il est, physique musclé mince, homme de taille moyenne. Son visage est généralement grave, mais très bon sens de l'humour. Mon père aime aller pour une promenade avec le chien, aime voyage, et il aime à regarde TVT.

"

2015. jan. 25. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!