Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Francia leírást kell írnom a...

Gyemant1 kérdése:

Francia leírást kell írnom a családomról, valaki lefordítaná ezt nekem?

Figyelt kérdés
Nekem van kettő bátyám. Az egyiket XY-nak, hívják, ő 22 éves. Ő a Pesti egyetemen tanul, mérnöki szakon. Ő magas, rövid, barna haja van. A szemei is barnák. Ő szeret robotokkal kísérletezni, olvasni, tanulni, futni és úszni. A másik bátyám SD, ő 18 éves. Ő az .. gimnáziumba jár, mint én. SD középmagas, vékony. A haja rövid és barna, szemei is barnák. Ő elég izmos. SD szeret olvasni, biciklizni, kirándulni és beszélni sokat. Anyukamat Xy-nak hivják. Ő logopédus. Anyukam 47 éves, kedves, mosolygós arcú középmagas nő. Anyának is barna, középhosszú haja van és barna szemei. Anya szeret olvasni, játszani velünk, vásárolni, kirándulni és filmet nézni. Apukam XY, 49 éves. Ő jogász. Apukamnak már ősz haja van. Ő vékony, izmos testalkatú, középmagas férfi. Arca általában komoly, de nagyon jó humora van. Apukám szeret a kutyával sétálni menni, tvt nézni és kirándulni.

2015. jan. 21. 15:56
1 2
 11/12 anonim válasza:
Rossz idoben erkezett a valaszom...az elottem elottire gondoltam, mivel nem tudtam akkor, hogy elottem is kommentaltak. Felreertettetek, bocsi
2015. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a segitsegeteket, leirtam egy szoveget, de annak a szokincse nem igazan aprolekos, ezert kertem a segitsegeteket, hatha tudnatok nekem valami osszefuggo szoveget irni😊
2015. febr. 3. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!