Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki le tudná fordítani ezt...

Valaki le tudná fordítani ezt a pár mondatot angolra? Nagyon szépen megköszönném! Fontos! :S

Figyelt kérdés

1, igen befolyásolnak engem a hirdetések. igen vettem már a tévéből fogkrémet, gyógyszert, autót. a hirdetésekben mindig azt mondják amit az ember hallani akar ezért sokszor hazudnak.


2, magyarországon a busójárást ünnepeljük mint fesztivál. az emberek ilyenkor maszkot vesznek fel és táncolnak az utcán. februárban tartják. az usában pedig a hallowen-t ünneplik, a gyerekek beöltöznek és csokit kérnek érte. október 31.én tartják.



3, én divatos márkás ruhákat hordok. nagyon szeretem, követem a divatot. nem járok drága ruhákban, inkább saját stílusom van.



4, ahhoz h elkerüljük a betegségeket egészségesen kell élnünk. sok zöldséget és gyümölcsöt kell ennünk. sokat kell sportolni, főleg olyat kell választatunk amit szeretünk is. a cigarettáról, alkoholról és a drogról azt gondolom hogy nagyon káros, és veszélyes. én nem használom egyiket sem.



5, szeretem a suliban azt hogy ott vannak a barátaim, és nem szeretem hogy sok órám van. az elmúlt évben sokmindent tanultunk. a kedvenc tantárgyam az irodalom mert szeretek olvasni. a tanárok kedvesek és segítőkészek. a diákok órák után mehetnek rajzszakkörre, vagy kosarazni focizni.


6, igen szeretek utazni. utoljára budapestre utaztam. jártam már külföldön is franciaországban. ha sok pénzem lenne tengerpartra mennék a barátommal.


7, a kedvenc családtagom a mamám, mert kedves és aranyos. fekete haja van, barna szeme, alacsony és vékony. a hobbija a sütés és a biciklizés. szeretnék férjhez menni. szerintem fontos mert kimutatjuk fele a másik iránti szerelmünket.



8, nagyon szeretem a zenét, megnyugtat. mindenféle zenét meghallgatok. sajnos nem járok hangversenyre és nemtudok semmin játszani. a klasszikus zene túl szolid, a népzenét és a jazz-t nem szeretem, nem is hallgatom.



9, az apukám orvos, anyukám pedig tanár. szeretik a munkájukat. a legdivatosabb munkák a fotós, újságíró az orvos az asszisztens. szeretnék tanár lenni mert jó lenne új dolgokra tanítani a diákokat.


10, magyaroszrágon a tanítás fél8kor kezdődik. van általános suli, szakközép, gimnázium, egyetem. egy középiskola legalább 2emeletes, több teremmel, tanári folyosóval, sok plakáttal képekkel, büfével a földszinten. a jövőben egyetemre fogok menni.



2015. ápr. 4. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
A "pár mondat" max. kb. 5 mondatot jelent ilyen oldalon. :)
2015. ápr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!