Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítod nekem ezt a szövege...

Lefordítod nekem ezt a szöveget angolra?

Figyelt kérdés

Nagyon köszi, aki megteszi! :)


Múlt nyáron az egyik délután unatkoztam. Elhívtam a barátnőmet az egyik közeli tóhoz. Jól éreztük magunkat amikor sétáltunk a tóhoz. Ekkor elkezdett esni az eső. Vissza akartunk fordulni, de elállt az eső. Amikor megérketünk, gyorsan mentünk be a vízbe. Jól szórakozunk, de újra elkezdett esni az eső. Elkezdtünk futni az erdőbe, hogy beálljunk egy fa alá. Amikor elállt az eső, rájöttünk, hogy eltévedtünk. Nagyon féltünk, már fáztunk is. Szerencsénkre jött egy idős férfi, aki kivezetett minket. Azóta még sosem voltam annál a tónál.


2010. febr. 23. 16:54
 1/8 anonim válasza:
33%
Az angol nyelv végtelenül hasznos, szinte kinyílik előtted a világ, ha ismered. Mindent elolvashatsz, bármilyen témáról megnézhetsz műsorokat, a Föld legtöbb országában beszélik. A nyelvtana nem nehéz, az alapszókincs megtanulható. Ezért ajánlom Neked, hogy inkább SAJÁTÍTSD EL a nyelvet, akár kezdd újra az alapoktól, amíg nem késő, és amennyiben ez egy házi feladat, hát hagyd ott, és állj neki később, amikor már le tudod fordítani a szöveget. Ez az a befektetés, ami biztosan megtérül.
2010. febr. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

In an afternoon last summer I was bored. I called my friend to the nearby lake. We enjoyed ourself when walking to the lake. Then it started raining. We wanted to return, but the rain stopped. When we arrived, we entered the water quickly. We had a good time, but it started raining again. We ran to the woods to take shelter under a tree. When the rain stopped, we realized that we lost our way. We were much frightened, and were cold too. Fortunately, an elderly man came and showed us out.


Azért a helyesírást ellenőrizd!

2010. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

One of the afternoons depended on summer I was bored. I called away my girlfriend one close to a lake. We felt well when we were walking to the lake. It started raining at this time. We wanted to turn back, but the rain kept. When megérketünk, we went quickly into the water. We have fun well, but the rain started falling to new one. We started running into the forest in order to stood under a tree. We realised that we got lost when the rain kept.

We were afraid very much, we were cold already. An aged man, who leaded us out, came onto our fortune. I was never at that lake yet since then.

2010. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Aki segített, annak köszi. Az elsőnek meg annyit, hogy igazad van. :)

Egyébként nem házi feladat. Vagyis részben az.

Megvan rá az okom, hogy segítséget kérek, máskor nem szoktam. Remélem nem is lesz rá többet szükségem! :))

2010. febr. 23. 17:24
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként van itt olyan fordítás, ami webforditás.hu vagy valami más hasonló?
2010. febr. 23. 17:25
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. Hát a harmadik csak egy süket webes fordítás, elég vicces. De én még adós vagyok az utolsó mondattal: Since then I have never been at that lake.
2010. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a msáodikban: enjoyed ourselves és inkább One afternoon
2010. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a masodikban, we were enjoying ourselves

return - go home

lost our way - got lost

2010. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!