Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Spanyol után melyik könnyű nyelv?

Spanyol után melyik könnyű nyelv?

Figyelt kérdés
Most tanulok Duolingo segítségével spanyolul, de nemsokára a végére érek. Beszélek még egyébként angolul és németül is. Miután a spanyolt befejeztem elszeretném kezdeni az olaszt vagy a portugált. Szerintetek melyik hasznosabb és könnyebb? Melyiket érdemesebb tanulni? Köszönöm a válaszokat előre is!

2015. jún. 19. 10:24
 1/7 kutyusimádó válasza:
Szerintem az olaszt kéne nagyon hasonlít a spanyol nyelvre így sokkal egyszerűbb lesz ha már a spanyolt is tudod :) ;)
2015. jún. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először döntsd el, hogy melyik nyelvvel akarsz komolyan foglalkozni. Mert egy nyelvet soha sem lehet megtanulni azt művelni/beszélni kell. Az, hogy valami internetes programon elértél egy szintet nem azt jelenti, hogy tudod alkalmazni.
2015. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem azt jelenti, de mivel jelenleg nincs pénz tanárra, kénytelen vagyok egyedül tanulni, és szerintem a Duolingo erre a célra tökéletes. Egyébként még a francia is szóba jöhet, csak az nem tetszik annyira.
2015. jún. 19. 10:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmi értelme végigvinni a duolingót,aztán abbahagyni azt a nyelvet.... szerintem folytasd a spanyolt.
2015. jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szeretném, csak egyedül nehéz...de egyébként milyen szinten lehetek, ha végigviszem?
2015. jún. 19. 17:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha a duolingon végigviszel 1 nyelvet,akkor az egy erős alapfok.

Spanyolt nem nehéz tanulni amúgy netről sem,csomó oldal van,ahol lehet.

2015. jún. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
olasz
2015. jún. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!