Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki jó angolos lefordítaná...

Valaki jó angolos lefordítaná nekem?

Figyelt kérdés
"Október 2-án lesz a születésnapom, és elég király lenne, ha a srácokkal küldenétek nekem egy videót vagy képet, amin boldog szülinapot kivántok nekem! Ez lenne a legszebb és legjobb ajándék a legboldogabb szülonapomra. :)"

#nyelv #születésnap #angol #boldogság #vidámság #jóangolos #légyszilégyszi
2015. szept. 6. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
My birthday I'd on 2nd of October and it would be great if you could send a video or a pic, on which you're all wishing me a happy birthday. This would be the most beautiful and best present for me for my happiest birthday ever.
2015. szept. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*My birthday IS on the...
2015. szept. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

My birthday will be on the 2nd of October, and it would be awesome if you and the guys could send me a video or a picture, wishing me happy birthday! It would be the best and most beautiful present for my happiest birthday.


Annyi csak hogy én az utolsó mondatot lerövidíteném, valahogy így: It would be the best and most beautiful present ever. A sok fokozás miatt még így is picit fura, de egy laza hangvételű levélnél simán belefér.



Első: Ha nem tudsz angolul, legalább másokkal ne tolj ki! Nyilván nem azért kérdezte mert még a te okosságaidat is ki tudja javítani.

2015. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!