Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Miért éri mega brit állampolgá...

Miért éri mega brit állampolgárságot megszerezni? Növelik a fizum?

Figyelt kérdés
2015. dec. 14. 22:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Ha ott élnél és adóznál legalább 5 éve -ami feltétel- akkor tudnád. Ha ez nem áll fenn, akkor meg kár kérdezni.
2015. dec. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Te figyelj, én tíz éve itt élek, s adózom.

S baromira nem látom értelmét a brit állampolgárságnak.

Fizethetek egy zsák pénzt egy útlevélért.

2015. dec. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Elsőnek.

Magyarázd már el nekem, hogy ha valaki adózik Angliában annak miért éri meg a brit állampolgárság?

Én lassan 8 éve adózom, de eszembe sincs állampolgárságot érni. Nem azért mert kb: 1000 fontba kerül, hanem mert semmi előnye nincs. Sőt. Bizonyos országokban a magyar útlevéllel könnyebben boldogulok mint az angol kollégám a brit útlevelével.

2015. dec. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja, és a béred nem lesz magasabb..
2015. dec. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%

Mert ha Magyarorszag kidobatja magat az Uniobol, te akkor is ott maradhatsz es dolgozhatsz tovabb.

A magyar es a brit utlevelet pedig felvaltva, aszerint hasznalhatod, hogy melyikkel, hol konnyebb boldogulni (egy brit allampolgart kevesbe piszkalnak pl USA-ba belepeskor, mint a magyar utlevellel erkezot - es ez csak egy pelda a sok kozul, az elonyok kozott)

2015. dec. 15. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ma 02:41

Nagyon nagy tévedésben vagy.

Ugyanis aki legalább 3 éves munkaviszonyt tud igazolni az eu ide vagy oda már dobják ki, hogy nincs eu, menj haza..Hiszen letelepedési engedélye már rég van- AZ is tévedés hogy az angolt nem szorongatják meg annyira mint a magyart ha mondjuk Amerikába akar menni. Magyar útlevéllel könnyebb kimenni mint angollal.Ugyanis nekünk van 90 napos vízummentességünk..

2015. dec. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
kimaradt a NEM szó.. Szóval nem dobnak ki senkit aki nem brit állampolgár de évek óta dolgozik..
2015. dec. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

2.41-es, meséld már el azt a sok előnyt.

Folyton ezzel jönnek egyesek, hogy sok előny, aztán kizárólag az utazást hozzák fel.

Engem teljesen hidegen hagy, hogy egyes országokba könnyebben utazhatnék. Amit úgysem tervezek.


Azért fizessek vagy 1000 fontot, hogy valahova könnyebben utazhassak???


Marha nagy előny.

2015. dec. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Lelkiismereti kerdes.

Valahogy mas erzes Brit allampolgarnak lenni, minden elonyevel es hatranyaval, mint eloskodni egy a Magyarnal jobban elo tarsadalmon.

Nincs azzal semmi baj, ha valaki ugy dont, hogy él a szabad valasztas jogaval, es hagyja veszni a gyokereit (es a ujrakezdes utjara lep), de csak a jobb fizetesert es a jobb eletkorulmenyekert egy masik orszagon eloskodni... hat, mi ez, ha nem "gazdasagi bevandorlo" eletmod?

Szoval, azt gondolom, amig az a kerdes hogy "mi elonyom szarmazik _nekem_ ebbol" addig maga a kerdes is foloslegesen van felteve.

2015. dec. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Mert ha nem óhajtok 1000 fontot fizetni egy útlevélért, az élősködés?

Miért is?

2015. dec. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!