Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Úgy gondoltam hogy egy közössé...

Úgy gondoltam hogy egy közösségi oldalra felteszek eszperente nyelven egy kis bemutatkozó szöveget de nem megy nekem eme szent eszperente nyelv. Segít valaki?

Figyelt kérdés
ezeket szeretném naggyából: kössz hogy itt vagy és megnéztél stb, ha akarsz vmit vegyél fel msn-re és még várom a további eszperente nyelves dolgokat :D előre is köszi
2010. márc. 24. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

kössz hogy itt vagy és megnéztél stb, ha akarsz vmit vegyél fel msn-re és még várom a további eszperente nyelves dolgokat


Gyere be! Szeretettel veszem lelkes szemedet, mert neked lehet megnyerte lelkedet, eme elemek.

Eszperente nyelven kell velem Emesen? (MSN)

Kellemes perceket lehet velem csevegned!


valami ilyesmi?

pardon!

veleme elyesme?

2010. márc. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dákó Ádám ***** válasza:
69%

Retteneteseket szellentek, s eme cselekedetekkel emberek kergetek el. Nem szeretem, de meg kell tennem, mert elrepedne seggem szelemmel bent.


ez őszinte és emberi

2010. márc. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!