Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki leforditja ez a NEMET...

Valaki leforditja ez a NEMET szoveget?

Figyelt kérdés

Steven Frayne angol bűvész és illuzionista, művészneve: Dynamo. Bredford lepusztult Delph Hill Estate negyedében cseperedett fel, Észak-Angliában.

Nagyapjához hasonlóan Dynamo a kártyával való bűvészkedéssel kezdte, s később rendkívüli bűvészi képességeket fejlesztett ki magában. Ő az évtizedek óta legizgalmasabbnak tartott új, brit bűvész.

A mágia alapjait nagyapjától tanulta, majd New Orleans-i útjai alatt tökéletesítette és tovább fejlesztette azokat. Kezdetben utcai mutatványosként, bűvészként kereste kenyerét, melytől máig sem szakadt el teljesen, hiszen trükkjeit, mutatványait az utcákon, bárokban és rendezvényeken rögtönözve is képes bemutatni.

Produkcióit sikerült olyan szintre emelnie, hogy 2012-ben Varázslat a világ körül című műsoráért a szórakoztató tv műsorok kategóriájában jelölték díjra. A sorozat annyira sikeres lett, hogy elkészült a második évadja is, melyben újabb elképesztő varázslatokat láthat a néző. Ugyanebben az évben egy kis szerep erejéig belekóstolt a színészetbe is és látható volt a The Grind című filmben.

2013-ban feltünt a népszerű brit zenés-táncos műsorban, a Strictly Come Dancing elődöntőjében, mint vendégszereplő. Ezzel párhúzamosan vetítésre került a Varázslat a világ körül című műsorának 3. évadja is újabb elképesztö trükkökkel.



2016. márc. 2. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez magyar. És németre szeretnéd lefordítani.
2016. márc. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemfigyeltem:D nemetre kellene ezt
2016. márc. 2. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk egy szótárat és német tudásodat latba vetve te?
2016. márc. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kössz a semmit b**dmeg..

Nem gondolod hogy ha letudnám rendesen fordítani, akkor nem kérnék segítséget?!-.-

2016. márc. 2. 17:01
 5/5 schamuelson ***** válasza:
Nem igazán értem, miért kellene ezt lefordítani németre. Ugyanis nagyjából 4-5 kattintással megtaláltam ezt a szöveget németül. A wikin. Az általad beírt szöveg stílusa erősen emlékeztetett egy wiki szócikkre, ezért a gugli keresés beállításnál átváltottam németre, beírtam a "Steven Frayne" nevet. Láss csodát, kb az első találatra ezt dobta ki.
2016. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!