Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lehetnek magyar nyelvu idegenv...

Lehetnek magyar nyelvu idegenvezeto Japanban?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi kell hozza? A perfekt japanon kivul, amin mar egy ideje amugy is dolgozom. Angol mennyiben szukseges ilyen esetben? Kell valamilyen kepzettseg, ugye? OKJ vagy ilyesmi?
2016. ápr. 22. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehetni lehetsz... de kinek? Megy annyi magyar turista Japánba, hogy külön idegenvezetőt meg kelljen fizetni érte?

Egyébként valószínűleg ott kellene végzettséget szerezned ehhez.

2016. ápr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ott szerezzek végzettséget ahhoz, hogy Magyaországról vezessek csoportokat Japánban? :/ Ezt nem értem.


Nem tudom egyébként. Már nem tudok mit kitalálni, hogy Japánban élhessek/dolgozhassak/bármit csinálhassak odakint. Kicsit neki vagyok keseredve, hogy mivel rosszul választottam egyetemet, még egy rohadt ösztöndíjat sem tudok összeszedni, hogy legalább egyszer kimehessek, és olyan, mintha az egész álmomnak befellegzett volna. Nem tudom, mit tegyek.

2016. ápr. 22. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ma már sok helyen engedélyhez kötött a turista csoportok vezetése. A szabályokat meg természetesen az adott ország határozza meg.

Ha ott akarsz élni, nem lehetetlen, bár nehéz, és ez nem éppen a legéletképesebb elképzelés. Ha van nyelvtudásod, nézz utána, milyen lehetőségek vannak ott.

2016. ápr. 23. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
OKJ-val dolgozni Japánban? Ne haragudj, de nem csoda, hogy rosszul választottál egyetemet, ha ennyire elképesztően fogalmatlan vagy. Mi köze van Japánnak az OKJ-hoz? Azt se tudják, mi az. Ha Japánban akarsz dolgozni, akkor nyilván japán/Japánban elismert végzettség kell, plusz munkaadó, aki alkalmazni akar téged.
2016. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja, k--va sz-rul... jogasz leszek. :(
2016. ápr. 23. 12:26
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak legalabb az elkepzelesem meglenne, hogy a munkam mellett tudjak tervezni... nem hittem volna, hogy ki kell utaznom Japanba csak azert, hogy az allaslehetosegeket lassam az internet koraban.
2016. ápr. 23. 12:28
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Hát ha Japánba akarsz menni dolgozni, akkor a jogi egyetem tényleg a legrosszabb választások egyike volt. De ha lediplomáztál, megpróbálhatsz esetleg bekerülni egy japán LLM-re.


[link]


Azt viszont egyáltalán nem hiszem el, hogy nem léteznek internetes álláshirdetések Japánban.

2016. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te másnak hiszed Japánt amilyen. Nem tudom írjak e vagy te szeretnél rájönni.

Én egyébként félig japán vagyok.

2016. ápr. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!