Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » 14 évesen gondoltam azt kérem...

Csalika00 kérdése:

14 évesen gondoltam azt kérem karácsonyra vagy szülinapomra hogy had menjek ki Amerikába a nyáriszünet 3 hónapjára. Kb mennyi pénzt kell belefektetni egy ilyen "bevetésbe"?

Figyelt kérdés
És miket vigyek 3hónapra? Gondolom mindent. Tudtok valami ilyen weboldalt? Esetleg valaki volt már így kint? Amúgy kettő ismerősünk is kiment így küldöldre egy évekre. A válaszokat előre köszönöm! 😏
2016. nov. 9. 20:38
 1/5 anonim válasza:
29%
Nem mész ki
2016. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Az oda-vissza repjegy ia százezrek. Kint kell egy lakász, szálloda és meg is kell élned valamiből. Néhány millió kellene biztosa. De 14 évesen nem is maradhatnál kint egyedül.
2016. nov. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja azt nem mondtam hogy ilyen cserediák program izére mennék szval lenne egy család akivel élnék. Jaaaa nem egyedül XD
2016. nov. 9. 21:06
 4/5 anonim ***** válasza:
59%

Konkrét tanácsot nem tudok adni, de egyáltalán nem kérdeztél hülyeséget.

Próbáld meg felvenni a kapcsolatot olyanokkal, akik voltak kint, googlezd ki magadnak a cserediák-oldalakat (az angol nyelvűeket is!), beszélj a tanáraiddal, stb.

2016. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én voltam cserediák USA-ban fél évig.

Ami a pénzt illeti ebben nagy a szórás.

Van ugye a repjegy (ez adott, nézd meg, de keleti part kb 250ezer). Aztán van a közvetítő cég költsége, az megint meg kell nézni van aki $500 dollárt van aki $2500 dollárt kér. beteg biztosítás, szintén sok fajta van.

Ezután jön az, hogy a szálláson felül mi van benne az ellátásban. Nekünk pl a kajánkat már mi álltuk, de ez a kisebbik költség volt.

És persze zsebpénz is kell az egyéb dolgokra, ami szűkebb esetben is nem árt ha 50dollár/hét. Nem várható el hogy mindent a hostok fizetnek.

Nekünk volt olyan lehetőség, hogy végezhetünk kint diák munkát, na de én idősebben mentem ki. Az a pénz jól jött, abból utaztunk belföldön.

Szóval itt ezekre pontos választ nem lehet adni. A költségek a közvetítő cégtől függenek majd (amivel én mentem nem létezik már). Amúgy nem könnyű kijutni, szóval nagyon ne éld bele magad elsőre, de vannak más országok is.

2016. nov. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!