Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Másfél év alatt fel lehet...

Másfél év alatt fel lehet fejlődni középfokú angol nyelvvizsga szintjére?

Figyelt kérdés
Tovább tanuláson gondolkodok és attól félek az érettségimmel nem érem el a 280 pontot és azon gondolkodtam egy nyelv vizsgával sikerülne. Valamennyi angol tudásom van de még messze vagyok a középfoktól és Januártól járok magán tanárhoz és szerintetek ha tényleg komolyan veszem akkor sikerülhet ilyen rövid idő alatt ? Esetleg Tanulási tippeket tud valaki adni ?

2016. dec. 22. 21:49
1 2
 1/15 anonim válasza:
28%
Nem akarlak elkeseríteni, de egy középfokú nyelvvizsgához szerintem nem elég másfél év:/ Persze ha mindent beleadsz, és nagyon komolyan veszed, akkor sikerülhet. Segít ha angolul nézel filmeket, hallgatsz zenét és nézed hozzá a szövegét, és ha szeretsz olvasni, akkor az angol nyelvű könyvek is nagyon hasznosak lehetnek.
2016. dec. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha tenyleg komolyan veszed, akkor igen. Minden nap áldott ra időt, tanulj meg pár szót, kifejezést, nézz feliratos filmeket.
2016. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Másfél év, ha már nem nulláról indulsz, átlagosan épphogy elég. Én a bajt ott látom, hogy szerintem engedély kellene kérned majd az Állami Időhivataltól, hogy számodra a nap 28 órából állhasson. Mert azt veszem ki szavaidból, hogy érettségire, felvételire IS készülsz, méghozzá nem is félkézzel.
2016. dec. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát igen 3. jól látod idén lesz érettségi és Gépészmérnöknek szeretnék tovább tanulni Pesten az Óbudai Egyetemen és az a baj idén rontottam matekból és már csak hármas vagyok tavaly négyes voltam és nem bízok abban hogy meglesz a 70% matekból a másik infó abból talán meg lesz a 70 vagy még több is de az a baj ezeket nehéz elérni és el kéne mert eddig van 142 pontom lévén hogy tavaly szinte full hármas voltam és nem mindegyiket olyan 70 környékére kéne ki hozni és ezért gondoltam egy nyelvvizsgára hogy az sokat tudna dobni meg estin egy év alatt egy Gépész technikust szeretnék még tenni igy talán már fel vesznek simán államira is
2016. dec. 22. 22:09
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el videójátékokkal játszani és sima ügy.
2016. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég volt. Mondjuk én videókból, videojátékokból meg ilyenekből szedtem magamra a nagy részét. Előtte én is a teljes káosz, kb semmit se tudok szinten voltam.
2016. dec. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Másfél év elég lehet... de igyekezni kell.
2016. dec. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Ne vicceljunk mar, hogy masfel ev ne legyen eleg, ha komolyan gondolod. Egy atlagos idegen nyelv kozepfoku elsajatitasa 2-6 honap ha igazan akarod, ha nem igazan erdekel akkor pedig 5 ev is keves lesz.
2016. dec. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
Inkább ne menj egyetemre. Legyen már egy kis önkritikád. Még bejutni is alig tudsz, hiszen a minimumot sem tudod összekaparni nyelvvizsga nélkül. Bekerülni könnyebb, mint bentmaradni. Nem való mindenkinek az egyetem. Nem értem minek erőltetni.
2016. dec. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
Közepes matekkal pedig ne is gondolkozz mérnökin.
2016. dec. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!