Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy mondanátok angolul?

Hogy mondanátok angolul?

Figyelt kérdés

"" Legalabb válaszolhatnál te ász. Mit tudom én, hogy bocs de nem tudom elkuldeni" például.

Van még mit tanulnod illemből. De biztos fejlődőképes vagy elvégre felegyenesedtél te is:) ""

---


Ezt hogy forditanátok le?:)


2017. febr. 4. 05:44
 1/5 anonim ***** válasza:

At least you should reply, you ace.

I don't know, like, "sorry, can't send it", for example.

You still have plenty to learn about good manners. But you are able to develop surely, after all, you have straightened up from ape mode.


Ezt a felegyenesedest egy angolszasz nem biztos, hogy megerti, oda kellett a vegere rakni egy pici utalast.

2017. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Boccs, ...you could reply..
2017. febr. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De jo h igy tudsz angolul:) koszi


Akkor azt a szarkazmusos megjegyzest nem is ertené:) a felegyenesedésest..

2017. febr. 4. 12:54
 4/5 anonim ***** válasza:
It would be great if you just answer me. I dunno know, i couldnt send it. You are just an other donkey, better if you just get a life.
2017. febr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
azt is mondhatod a donkey helyett hogy MUPPET de ha sertő akarsz lenni akkor faggot a donkey helyett
2017. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!