Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan tanuljak meg oroszul?

Hogyan tanuljak meg oroszul?

Figyelt kérdés

Szeretnék oroszul tanulni, viszont nem tudok nyelviskolába menni, úgyhogy itthon szeretnék tanulni.

Nem a nulláról kezdeném, mert 13 évig éltem Kárpátalján, és 7 évig tanultam ukránul a suliban, 6.-ban és 7.-ben magántanárhoz is jártam. Meg elég sok orosz zenét hallgatok. És ugye az ukrán meg az orosz nyelv sokban hasonlít,szóval írni, olvasni, meg az alapokat már tudom. (+van bennem orosz vér is)

Hogyan tanuljak meg oroszul? :)

Előre is köszönöm szépen!

16/L



2017. ápr. 1. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igy igazan nem lesz nehez ,tenyleg hasonlit az ukranhoz.Ha meg orosz vér is van benned még könnyebb.


Tanulhatsz netről vannak ilyen oldalak angolul ès magyarul is.

Pl russian for free


Illetve van pl a duolingo


Könyvnek vagy a Kljucsot ajanlom vagy a Sag za sagomot.


De ha van aki segitsen pl csaladtag az azert nagy előny.


Legrosszabb esetben elmehetsz nyelvtanfolyamra vagy tanárhoz.De ilyen körülmenyekkel szerintem kizárt hogy szükséges.

2017. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2017. ápr. 1. 22:12
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha adsz e-mail címet, küldök anyagot.

Illetve ajánlom még telefonra a mondly nevü programot, igaz fizetős,de jó.

2017. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!