Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki le tudná nekem fordítan...

Valaki le tudná nekem fordítani ezt a szöveget angolra?

Figyelt kérdés

Szóval egy ismerősömnek születésnapja lesz, de nem tud magyarul, így angol üzenetet szeretnék küldeni neki. (Én meg németet tanulok, kicsit se értek az angolhoz)

Szóval ez lenne a mondat:

Szia xy ,Boldog Születésnapot!

Gondoltam megleplek ezzel az aprósággal (ajándékutalvány)! Remélem tetszik és örülsz neki.

További szép napot!


A válaszokat előre is köszönöm :D



2017. máj. 20. 08:29
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Hi xy ,Happy Birthday!

I think I surprise you with these smallness (presentvoucher)! I hope it like you and you are happy for him.

Further nice day!


A válaszokat előre is köszönöm :D

2017. máj. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 chtt ***** válasza:
83%

Öö, ez az "it like you" véletlenül nem fordítva van? Mer' így semmi értelme, még ha az utalvány szeret is téged, az is "it likes you".


I thought I'd surprise you with this small thing (gift voucher). I hope you'll like it and you are pleased with it. (you are happy about it)

Have a very nice day.


Tudom, ad a gugli a further nice day-re 21 találatot, de nekem hátborzongatóan magyarosnak hangzik. Angol nyelvterületen élők, tényleg használják így? (Még sosem hallottam)

gift voucher - [link] (kipróbáltam a present vouchert is, ad is rá egy-két találatot, de a legtöbbje ott is gift, azért választottam azt)

2017. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hi XY, Happy Birthday!

I thought I'd surprise you with this small present, (gift voucher). I hope you'll like it and will bring you joy.

Enjoy the rest of your day.

2017. máj. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2017. máj. 20. 13:51
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
#3-nak a hope-os mondatába kell egy it: ...and it will bring...
2017. máj. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Szia, én nem!
2017. máj. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!