Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hol tudok koreaiul megtanulni?

Pintér Annaus kérdése:

Hol tudok koreaiul megtanulni?

Figyelt kérdés

Olyan személyt keresek aki tudna tanítani engem, utasításokat adni hogy mivel kezdjem. Azért lenne szükségem segítségre mert 14 éves vagyok és nem tudok órákra járni a költségek miatt, ezért reménykedem abban hogy valaki tud segíteni közösségi hálón akár e-mailban.

Megmondaná hogy mit kéne tanulnom, elmagyarázná az írást.

Kérlek segítsetek lehet hogy éretlennek tartotok de nagyon elhatároztam magam h megtanulom a nyelvet, töbször is próbálkoztam egyedül de sajnos az nem ment.

Kérlek vegyetek komolyan, és segítsetek! :)



2017. jún. 5. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Majd kinövöd. ;)
2017. jún. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
55%
Uristen de boldog vagyok, h megtalaltam ezt a kerdeskort!!! Jobb embert nem is foghatsz most. Szoval menj el a koreai kozpontba, hogy tudjad mikor kezdodik a kurzus, vagy neten nezz utanna a dolognak. Emailben lehet ra jelentkezni. (Buda, Mom park kozeleben, Mom kulturalis kozpont mellett van) Ott 18 eves korig ingyenes a nyelvtanfolyam. 12 alkalmas azt hiszem(en tavaly voltam nehany kozeli baratommal), es a vegen kis vizsgat is tudsz tenni. A tanarom nagyon aranyos volt, egyszeruen imadtuk!!! :) annyira hianyzik, h legkozelebb lehet megint megyek.
2017. jún. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2017. jún. 5. 22:49
 4/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ápr 29-én elég komoly segítséget küldtem privátban. Vissza se jeleztél. Biztosan komolyan gondolod a koreai tanulást?
2017. jún. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen teljesen komolyan gondolom, és elnézést csak vizsgára is készültem.
2017. jún. 6. 16:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, megkaptam privátod, mindjárt válaszolok is rá. A lényegét itt publikusan is jelzem:

MAGYARUL van,

nem angolul!! ;-)


Tehát azért hatékony segítség, amit mutattam, mert MAGYARUL van, ami koreai tanulásban nem túl gyakori. Persze össze lehet ollózni netről magyar anyagokat, de... van jobb is... na 10 perc és megy a privi! :)


És nem hála miatt írtam, hogy vissza se jeleztél, hanem a hatékony kommunikáció által a félreértések elkerülhetőek lettek volna! :)


Látod, ha mihamarább visszajeleztél volna nekem priviben, előbb megtudtad volna, hogy az magyarul van, csak félreértettél valamit... :)


Ehelyett újra kiírtad a kérdést publikusan... ami nem baj, csak így a nyerő tippem majdnem elveszett számodra...


Na 10 perc és küldöm a részleteket. ;)

2017. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18 felett már nem ingyenes, igaz? Pedig annyira érdekelt volna :(
2017. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!