Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angol felsőfokra önerőből hogyan?

Angol felsőfokra önerőből hogyan?

Figyelt kérdés

Angolból sajnos még csak egy középfokú nyelvvizsgám van, de szeptemberben szeretnék felsőfokúzni. Középre is autodidakta módon tanultam, mindenféle külső segítség nélkül. Arra lennék kíváncsi, hogy milyen módszereket tudnátok ajánlani, amivel gyorsan fel tudok készülni.

Nyelviskola és magántanár kilőve, és lehetőleg inkább az internetre támaszkodva szeretnék készülni.


2010. jún. 16. 09:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szívesen a részemmé tenném, csak ehhez fejleszteni is kell. És sajnos nekem szeptemberig meg kell szereznem, mert utána nincs kedvem (időm meg pláne) külön ezzel foglalkozni és készülni. Azt hiszem, Euronál szeptember 4-én van angol felső. Na az a cél. :)
2010. jún. 20. 10:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!