Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Emelt angolon megbukni ciki?

Emelt angolon megbukni ciki?

Figyelt kérdés

Az írásbelim 68 pontos lett, szóbelin viszont olyan témát sikerült kikapnom amire képtelen voltam felelni.

- elektromos autok (ez ugy makogva ment)

- vita: mit tartok jobbnak egy orszagnak ha miniszterelnok van vagy ha kiraly. Azt hiszem azt irtak a kiralysag kifizetodobb mint a miniszterelnokos de felre ertettem..

(Azt mondtam disaggre es kozbe az agree mellett erveltem)

- szinhaz az utcan es rendes szinhazban.. Ez nem tudom...

Bena voltam es utalom magam ezert.

Ha megbukok szolnak?

Vagy huzatnak pottetelt?

Annyira felek.



2018. jún. 11. 23:14
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
100%
Ha megbuktál újra kell érettségizned az adott tárgyból.
2018. jún. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De csak huzattak volna pottetelt nem?
2018. jún. 11. 23:26
 3/24 anonim válasza:

"Milyen esetben kell a szóbeli vizsgán póttételt húznia a vizsgázónak?


Az érettségi vizsga vizsgaszabályzatának kiadásáról szóló 100/1997. (VI. 13.) Korm. rendelet 36. § (5) bekezdése alapján ha a vizsgázó a szóbeli vizsgán a húzott tétel anyagából teljes tájékozatlanságot árul el, azaz feleletének értékelése nem éri el a szóbeli vizsgarészre adható összes pontszám 12%-át, az elnök egy alkalommal póttételt húzat vele. Ez esetben a szóbeli minősítést a póttételre adott felelet alapján kell kialakítani úgy, hogy az elért pontszámot meg kell felezni és egész pontra fel kell kerekíteni, majd a százalékos minősítést és az osztályzatot ennek alapján kell kiszámítani. Ha a vizsgázó a póttétel húzásától elzárkózik, ezt a tényt a jegyzőkönyvben rögzíteni kell.


Ha a vizsgázó a szóbeli vizsgán 12 százalék feletti eredményt ér el, az még nem jelenti, hogy az adott vizsgatárgyból nem bukik meg, ugyanis az írásbeli és a szóbeli vizsgán elért összpontszáma alapján kell elérni az elégségeshez szükséges 25 százalékos eredményt."


Ez alapján tudsz számolni, hogy vajon átmentél-e vagy sem.

2018. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
A szóbelid jobb lett. Hidd el.
2018. jún. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az esetek 99%-ben húzatnak póttételt, ha nem lett elég pontod. Főleg ilyen esetben, amikor látják, hogy fontos neked a dolog és emeltezel
2018. jún. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%

Ugyan ezt huztam :)

De nekem 75 pont lett az irasbelim... Felenel szoltak hogy It is not enough for this exam szooval huzattak velem ujat. Amiben amellett vagy ellen kellett ervelnem, hogy nezzenek e tevet a kisiskolasok vagy sem. Velemenyem szerint elegge eselytelen tetelt huztunk ki 😂😂


A felkeszito tanarom (angol&fizika szakos) azt mondta erre lehet o se tudott volna keszules nelkul egyszerre szresszhelyzetben reagalni.

Szoval ne ostorozd magad. 12 pont kell az 50%hoz...annyid meg van biztos ha nem szoltak.

Bar en gap yeares vagyok es mondtak na akkor volt eleg idod felkeszulni.. Lenyegeben majdnem leneztek ezert...

Hol voltál? :) melyik kerületben? Vagy vidéki vagy?


17/F

2018. jún. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
19* 😂😂😂 latod hibazni emberi dolog
2018. jún. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
74%

12%ot kell elérned a szóbelin, azt csak meg adták. Itt maximum a plusz 50 pontoddal játszottál vagy lehet még azzal sem. (Tavaly érettségiztem, fejből már nem tudom a pontokat)


A kérdésre válaszolva.


Igen, ha a 12%ot nem éred el az nagyon ciki, de nyugi. Valószínűleg bőven fölötte vagy ha valamennyire megtudtál szólalni.

2018. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
24%
Igen, ciki.
2018. jún. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%
Abból a szempontból ciki hogy ebből emelteztél amikor szerintem már előtte is egyértelmű volt hogy annyira nem megy.
2018. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!