Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Tudtok olyan munkáról Magyaror...

Valvers kérdése:

Tudtok olyan munkáról Magyarországon ahová anyanyelvi szintű amerikai angol kiejtés kell? (nem úgy általában az angoltudás, mert az minden 2. embernek van, hanem konkrétan a kiejtés a lényeg)

Figyelt kérdés

Pl felolvasni egy adott szöveget amit a kezedbe nyomnak, hogy később valahol felhasználhassák. Tehát nem pl tolmács vagy idegenvezető, hanem csak valami felolvasó vagy hasonló.


Azért kérdezem főként, mert feltűnt, hogy sok hangosbemondásnál hallatszik, hogy magyar ember mondta a szöveget de sokszor nehezen érthető kiejtéssel (legalábbis számomra). Én magam angol szakosként végeztem, jártam is az USA-ban és sokat beszéltem szóban amerikaikkal, többen azt hittén, hogy én is onnan jöttem mert nem hallottak akcentust. Emiatt felmerült bennem hátha lehet ezt valahol ily módon hasznosítani.



2018. szept. 13. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

úgy gondolom ezek legfeljebb alkalmi munkák lesznek, ha egyáltalán.

én 15 éve végeztem amerikanisztika szakon, akkor még voltak ilyen lehetőségek (akkor is alkalmi), ma nem nagyon tudom elképzelni.

2018. szept. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán az amerikai követség rendezvényein.
2018. szept. 29. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!